Treść strony

TERMINARZ I WYNIKI

I LIGA

I RUNDA

11.09.2010

Nesta Toruń - UHKS Mazowsze Warszawa - 8:3 (2:1; 3:0; 3:2)
MUKS Orlik Opole - SMS I - 5:4 (1:0; 3:1; 1:3)
Bisset Polonia Bytom - SMS II CLJ - 10:2 (3:0; 3:1; 4:1)
UKS Sielec Sosnowiec - UKH Unia CLJ - 3:1 (1:0, 2:0, 0:1)

KKS Naprzód CLJ - HC GKS Katowice - 6:8 (2:3, 0:2, 4:3)
GKS Stoczniowiec CLJ - pauzuje
MMKS Podhale CLJ - MKS Sokoły CLJ - 8:2 (3:0, 2:0, 3:2) 

12.09.2010

Nesta Toruń - UHKS Mazowsze Warszawa - pauzują
MUKS Orlik Opole - SMS II CLJ - 10:0 (3:0, 3:0, 4:0)
Bisset Polonia Bytom - SMS I - 5:0 (3:0, 0:0, 2:0)
UKS Sielec Sosnowiec - KKS Naprzód CLJ - 6:3 (2:2, 3:1, 1:0)
UKH Unia CLJ - HC GKS Katowice - 4:5
MKS Sokoły CLJ - pauzują
MMKS Podhale CLJ - GKS Stoczniowiec CLJ - 3:2 (1:1, 1:1, 1:0)

18.09.2010

GKS Stoczniowiec - MKS Sokoły CLJ - 3:2 (1:1, 2:0, 0:1)
UKH Unia CLJ - MMKS POdhale CLJ - 5:1 (1:1, 2:0, 2:0)
KKS Naprzód CLJ - pauzuje
SMS I - UKS Sielec Sosnowiec - 5:3 (1:1, 1:2, 3:0)
SMS II CLJ - HC GKS Katowice - 1:6 (1:0, 0:3, 0:3)
Nesta Toruń - MUKS Orlik Opole - 6:0 (2:0, 1:0, 3:0)
UHKS Mazowsze - Bisset Polonia Bytom - 5:6 (1:2, 4:0, 0:4):

 

19.09.2010

GKS Stoczniowiec CLJ - MKS Sokoły CLJ - pauzują
UKH Unia CLJ - pauzuje
KKS Naprzód CLJ - MMKS Podhale CLJ - 4:2 (2:0, 1:1, 1:1)
SMS I - HC GKS Katowice - 4:5 D (2:1, 0:2, 2:1, 0:1)
SMS II CLJ - UKS Sielec Sosnowiec - 3:4 (1:2, 1:0, 1:2)
Nesta Toruń - Bisset Polonia Bytom - 5:1 (2:1, 0:0, 3:0)
UHKS Mazowsze - MUKS Orlik Opole - 6:4 (2:2, 2:1, 2:1)

25.09.2010

Bisset Polonia Bytom - MUKS Orlik Opole - 15:4 (6:1, 6:0, 3:3)
Nesta Toruń - UKS Sielec Sosnowiec - 19:2 (3:0, 8:1, 8:1)
UHKS Mazowsze - HC GKS Katowice - 0:5 Walkower w Meczu 6:3
SMS I - pauzuje
MMKS Podhale CLJ - SMS II CLJ - 4:3 (3:2, 0:1, 1:0)
GKS Stoczniowiec CLJ - KKS Naprzód CLJ - 7:3 (2:0, 3:1, 2:2)
MKS Sokoły CLJ - UKH Unia CLJ - 1:5 (1:2, 0:0, 0:3)

26.09.2010

MUKS Orlik Opole i Bisset Polonia Bytom - pauzują
UHKS Mazowsze - UKS Sielec Sosnowiec - 0:5 Walkower w Meczu 10:3
Nesta Toruń - HC GKS Katowice - 3:1 (1:0, 1:1, 1:0)
SMS II CLJ - pauzuje
MMKS Podhale CLJ - SMS I - 2:4 (2:3, 0:0, 0:1)
GKS Stoczniowiec CLJ - UKH Unia CLJ - 4:5 (0:2, 2:0, 2:3)
MKS Sokoły CLJ - KKS Naprzód CLJ - 2:4 (0:2, 1:1, 1:1)

2.10.2010

UKH Unia CLJ - KKS Naprzód CLJ - 4:2 (0:1, 0:0, 4:1)
GKS Stoczniowiec CLJ - SMS I - 7:4 (5:2, 1:1, 1:1)
MKS Sokoły CLJ - SMS II - 6:3 (1:2, 2:1, 3:0)
Nesta Toruń - pauzuje
UHKS Mazowsze - MMKS Podhale CLJ - 4:5 K (4:2, 0:2, 0:0, 0:0, 0:1)
UKS Sielec Sosnowiec - MUKS Orlik Opole - 2:12 (0:6, 1:2, 1:4)
HC GKS Katowice - Bisset Polonia Bytom - 8:5 (1:3, 4:2, 3:0)

3.10.2010

UKH Unia CLJ i KKS Naprzód CLJ - pauzują
MKS Sokoły CLJ - SMS I - 3:4 (2:1, 0:1, 1:2)
GKS Stoczniowiec CLJ - SMS II - 6:4 (1:1, 3:0, 2:3)
Nesta Toruń - MMKS Podhale CLJ - 11:1 (0:0, 4:0, 7:1)
UHKS Mazowsze - pauzuje
HC GKS Katowice - MUKS Orlik Opole - 10:4 (3:1, 3:2, 4:1)
UKS Sielec Sosnowiec - Bisset Polonia Bytom - 2:6 (1:3, 0:3, 1:0)

9.10.2010

UKS Sielec Sosnowiec - HC GKS Katowice - 1:5 (1:1, 0:4, 0:0)
MUKS Orlik Opole - pauzuje
MMKS Podhale CLJ - Bisset Polonia Bytom - 3:7 (1:3, 0:1, 2:3)
GKS Stoczniowiec CLJ - UHKS Mazowsze - 2:5 (0:1, 0:2, 2:2)
MKS Sokoły CLJ - Nesta Toruń - 4:11 (0:4, 3:6, 1:1)
UKH Unia CLJ - SMS I - 2:3 K (0:1, 1:1, 1:0, 0:0, 0:1)
KKS Naprzód CLJ - SMS II CLJ - 2:3 (0:1, 2:2, 0:0)

10.10.2010

UKS Sielec Sosnowiec i HC GKS Katowice - pauzują
Bisset Polonia Bytom - pauzuje
MMKS Podhale CLJ - MUKS Orlik Opole - 4:8 (1:3, 2:3, 1:2)
GKS Stoczniowiec CLJ - Nesta Toruń - 3:9 (1:4, 1:2, 1:3)
MKS Sokoły CLJ - UHKS Mazowsze - 2:11 (0:6, 1:2, 1:3)
UKH Unia CLJ - SMS II CLJ - 4:1 (1:0, 2:1, 1:0)
KKS Naprzód CLJ - SMS I - 0:2 (0:0, 0:1, 0:1)

16.10.2010

SMS I - SMS II CLJ - 8:0 (1:0, 4:0, 3:0)
Nesta Toruń - KKS Naprzód CLJ - 25:0 (3:0, 11:0, 11:0)
UHKS mazowsze - UKH Unia CLJ - 6:9 (1:4, 2:1, 3:4)
MUKS Orlik Opole - GKS Stoczniowiec CLJ - 8:0 (2:0, 3:0, 3:0)
Bisset Polonia Bytom - MKS Sokoły CLJ - 9:4 (0:1, 5:2, 4:1)
UKS Sielec Sosnowiec - pauzuje
HC GKS Katowice - MMKS Podhale CLJ - 9:7 (3:1, 2:4, 4:2)

17.10.2010

SMS I i SMS II CLJ - pauzuje
Nesta Toruń - UKH Unia CLJ - 12:0 (3:0, 5:0, 4:0)
UHKS Mazowsze - KKS Naprzód CLJ - 5:4 (0:0, 2:3, 3:1)
MUKS Orlik Opole - MKS Sokoły CLJ - 18:1 (4:0, 7:1, 7:0)
Bisset Polonia Bytom - GKS Stoczniowiec CLJ - 5:2 (2:0, 2:1, 1:1)
UKS Sielec Sosnowiec - MMKS Podhale CLJ - 2:5 (0:2, 1:2, 1:1)
HC GKS Katowice - pauzuje

23.10.2010

MMKS Podhale CLJ - pauzuje
GKS Stoczniowiec CLJ - UKS Sielec Sosnowiec - 3:4
MKS Sokoły CLJ - HC GKS Katowice - 6:3 (2:0, 3:3, 1:0)
UKH Unia CLJ - MUKS Orlik Opole - 1:4
KKS Naprzód CLJ - Bisset Polonia Bytom - 1:21 (1:1, 0:13, 0:7)
SMS I - Nesta Toruń - 1:8 (0:5, 0:1, 1:2)
SMS II CLJ - UHKS Mazowsze - 5:3 (1:1, 2:2, 2:0)

24.10.2010

MMKS Podhale CLJ - pauzuje
GKS Stoczniowiec CLJ - HC GKS Katowice - 4:8
MKS Sokoły CLJ - UKS Sielec Sosnowiec - 5:6 K (3:1, 1:1, 1:3, 0:0, 0:1)
UKH Unia CLJ - Bisset Polonia Bytom - 3:5 (2:1, 1:3, 0:1)
KKS Naprzód CLJ - MUKS Orlik Opole - 0:16 (0:4, 0:5, 0:7)
SMS I - UHKS Mazowsze - 3:2 (1:0, 0:1, 2:1)
SMS II CLJ - Nesta Toruń - 0:13 (0:2, 0:6, 0:5)

 II RUNDA

29.10.2010

UHKS Mazowsze - Nesta Toruń - 0:1 (0:0, 0:0, 0:1)
SMS I - MUKS Orlik Opole - 2:3 D (0:0, 0:1, 2:1, 0:1)
SMS II CLJ - Bisset Polonia Bytom - 3:5 (1:2, 2:3, 0:0)
UKH Unia CLJ - UKS Sielec Sosnowiec - 6:2 (1:0, 1:1, 4:1)
HC GKS Katowice - KKS Naprzód CLJ - 16:1 (3:0, 5:1, 8:0)
GKS Stoczniowiec CLJ - pauzuje
MKS Sokoły CLJ - MMKS Podhale CLJ - 4:5 (0:1, 3:1, 1:3)

30.10.2010

Nesta Toruń i UHKS Mazowsze - pauzują
SMS II CLJ - MUKS Orlik Opole - 1:6 (0:2, 1:2, 0:2)
SMS I - Bisset Polonia Bytom - 3:4 (1:0, 2:3, 0:1)
KKS Naprzód CLJ - UKS Sielec Sosnowiec - 6:2
HC GKS Katowice - UKH Unia CLJ - 5:0 (2:0, 1:0, 2:0)
MKS Sokoły CLJ - pauzują
GKS Stoczniowiec CLJ - MMKS Podhale CLJ - 5:1 (1:0, 2:1, 2:0)

6.11.2010

MKS Sokoły CLJ - GKS Stoczniowiec CLJ - 4:5 (2:3, 1:1, 1:1)
MMKS Podhale CLJ - UKH Unia CLJ - 4:2 (1:0, 3:0, 0:2)
KKS Naprzód CLJ - pauzuje
UKS Sielec Sosnowiec - SMS I - 1:11 (1:3, 0:3, 0:5)
HC GKS Katowice - SMS II CLJ - 8:1 (3:1, 3:0, 2:0)
MUKS Orlik Opole - Nesta Toruń - 3:5 (2:3, 0:0, 1:2)
Bisset Polonia Bytom - UHKS Mazowsze - 4:6 (1:1, 2:1, 1:4)

7.11.2010

MKS Sokoły CLJ i GKS Stoczniowiec - pauzują
UKH UNia CLJ - pauzuje
MMKS Podhale CLJ - KKS Naprzód CLJ - 7:1 (3:1, 1:0, 3:0)
HC GKS Katowice - SMS I - 9:4 (2:0, 3:2, 4:2)
UKS Sielec Sosnowiec - SMS II CLJ - 4:2 (2:0, 0:1, 2:1)
Bisset Polonia Bytom - Nesta Toruń - 1:4 (0:0, 1:2, 0:2)
MUKS Orlik Opole - UHKS Mazowsze - 0:3 (0:1, 0:1, 0:1)

10.11.2010

MUKS Orlik Opole - Bisset Polonia Bytom - 3:6 (0:2, 2:2, 1:2)
UKS Sielec Sosnowiec - Nesta Toruń - 4:7 (3:3, 1:4, 0:0)
HC GKS Katowice - UHKS Mazowsze - 5:3
SMS I - pauzuje
SMS II CLJ - MMKS Podhale CLJ - 4:6 (3:2, 0:2, 1:2)
KKS Naprzód CLJ - GKS Stoczniowiec CLJ - 1:4 (1:1, 0:3, 0:0)
UKH Unia CLJ - MKS Sokoły CLJ - 6:2

11.11.2010

MUKS Orlik Opole i Bisset Polonia Bytom - pauzują
KS Sielec Sosnowiec - UHKS Mazowsze - 2:5 (1:1, 1:3, 0:1)
HC GKS Katowice - Nesta Toruń - 1:5 (1:2, 0:2, 0:1)
SMS II CLJ - pauzuje
SMS I - MMKS Podhale CLJ - 4:1 (0:1, 0:0, 4:0)
UKH Unia CLJ - GKS Stoczniowiec CLJ - 4:5 K
KKS naprzód CLJ - MKS Sokoły CLJ - 9:2

13.11.2010

KKS Naprzód CLJ - UKH Unia CLJ - 3:4 (2:1, 1:0, 0:3)
SMS I - GKS Stoczniowiec - 1:3 (0:1, 0:0, 1:2)
SMS II CLJ - MKS Sokoły CLJ - 4:5 (2:1, 2:2, 0:2)
Nesta Toruń - pauzuje
MMKS Podhale CLJ - UHKS Mazowsze - 1:8 (0:1, 1:5, 0:2)
MUKS Orlik Opole - UKS Sielec Sosnowiec - 7:3 (0:0, 4:1, 3:2)
Bisste Polonia Bytom - HC GKS Katowice - 3:6 (1:1, 1:3, 1:2)

14.11.2010

UKH Unia CLJ i KKS Naprzód CLJ - pauzują
SMS I - MKS Sokoły CLJ - 6:4 (1:2, 3:2, 2:0)
SMS II CLJ - GKS Stoczniowiec CLJ - 5:6 (1:0, 2:3, 2:3)
MMKS Podhale CLJ - Nesta Toruń - 3:8 (0:1, 2:1, 1:6)
UHKS Mazowsze - pauzuje
MUKS Orlik Opole - HC GKS Katowice - 4:3 (3:0, 0:2, 1:1)
Bisset Polonia Bytom - UKS Sielec Sosnowiec - 11:3 (3:1, 1:1, 7:1)

20.11.2010

HC GKS Katowice - UKS Sielec Sosnowiec - 12:0 (2:0, 5:0, 5:0)
MUKS Orlik Opole - pauzuje
Bisset Polonia Bytom - MMKS Podhale CLJ - 10:1 (6:1, 2:0, 2:0)
UHKS Mazowsze - GKS Stoczniowiec CLJ - 4:5 (2:3, 0:1, 2:1)
Nesta Toruń - MKS Sokoły CLJ - 5:2 (3:1, 1:0, 1:1) - mecz odbył się 19.11.2010

SMS I - UKH nia CLJ - 5:4 K
SMS II CLJ - KKS Naprzód CLJ - 5:6 K

21.11.2010

UKS Sielec Sosnowiec i HC GKS Katowice - pauzują
Bisset Polonia Bytom - pauzuje
MUKS Orlik Opole - MMKS Podhale CLJ - 6:5 (1:0, 2:1, 3:4)
Nesta Toruń - GKS Stoczniowiec CLJ - 10:2 (8:0, 1:1, 1:1)
UHKS Mazowsze - MKS Sokoły CLJ - 8:5 (5:1, 0:2, 3:2)
SMS II - UKH Unia CLJ - 2:3 (0:1, 1:2, 1:0)
SMS I - KKS Naprzód CLJ - 6:3


Przerwa w rozgrywkach do 4.01.2011


4.01.2011

SMS II CLJ - SMS I - 3:6 (1:5, 1:1, 1:0
KKS Naprzód CLJ - Nesta Toruń - 0:5 WALKOWER
UKH Unia CLJ - UHKS Mazowsze - 6:10 (1:6, 3:2, 2:2)
GKS Stoczniowiec CLJ - MUKS Orlik Opole - 3:8
MKS Sokoły CLJ - Bisset Polonia Bytom - 0:10 (0:3, 0:2, 0:5)
UKS Sielec Sosnowiec - pauzuje
MMKS Podhale CLJ - HC GKS Katowice - 4:3 (0:1, 2:0, 2:2)

5.01.2011

SMS I i SMS II CLJ - pauzują
UKH Unia CLJ - Nesta Toruń - 1:8 (0:3, 1:3, 0:2)
KKS Naprzód CLJ - UHKS Mazowsze - 0:5 WALKOWER
MKS Sokoły CLJ - MUKS Orlik Opole - 7:2 (2:0, 2:1, 3:1)
GKS Stoczniowiec CLJ - Bisset Polonia Bytom - 0:5
MMKS Podhale CLJ - UKS Sielec Sosnowiec - 12:3 (5:1, 6:0, 1:2)
HC GKS Katowice - pauzuje

8.01.2011

MMKS Podhale CLJ - pauzuje
UKS Sielec Sosnowiec - GKS Stoczniowiec CLJ - 4:2 (1:2, 2:0, 1:0)
HC GKS Katowice - MKS Sokoły CLJ - 7:1 (3:0, 2:1, 2:0)
MUKS Orlik Opole - UKH Unia CLJ - 7:1
Bisset Polonia Bytom - KKS Naprzód CLJ - 19:2 (3:1, 6:1, 10:0)
Nesta Toruń - SMS I - 8:1 (2:0, 4:0, 2:1) 
UHKS Mazowsze - SMS II CLJ - 8:1 (0:0, 2:0, 6:1)

9.01.2011

MMKS Podhale CLJ - pauzuje
HC GKS Katowice - GKS Stoczniowiec CLJ - 8:2 (3:1, 2:0, 3:1)
UKS Sielec Sosnowiec - MKS Sokoły CLJ - 3:6 (0:1, 1:4, 2:1)
MUKS Orlik Opole - KKS Naprzód CLJ - 21:1 (3:1, 7:0, 11:0)
Bisset Polonia Bytom - UKH Unia CLJ - 6:3 (1:0, 4:0, 1:3)
Nesta Toruń - SMS II CLJ - 9:1 (3:0, 4:1, 2:0)
UHKS Mazowsze - SMS I - 12:3 (3:1, 5:1, 4:1)

CZĘŚĆ II RUNDA I

 15.01.2011

SMS I Sosnowiec - Nesta Toruń - 2:11 (0:8, 2:1, 0:2)
UKS Sielec Sosnowiec - MUKS Orlik Opole - 3:11 (0:3, 2:4, 1:4)
Bisset Polonia Bytom - HC GKS Katowice 0:4 (0:2, 0:1, 0:1)
UHKS Mazowsze Warszawa - Pauzuje

16.01.2011

MUKS Orlik Opole - HC GKS Katowice - 3:4 K (1:0, 1:1, 1:2, 0:0, 0:1)
UKS Sielec Sosnowiec - Bisset Polonia Bytom 7:11 (0:3, 2:4, 5:4)
UHKS Mazowsze Warszawa - SMS I Sosnowiec -8:4 (3:1, 3:1, 2:2)
Nesta Toruń - Pauzuje

22.01.2011

SMS I Sosnowiec - UKS Sielec Sosnowiec - 7:5 (1:2, 4:0, 2:3)
Nesta Toruń - MUKS Orlik Opole - 10:3 ( 4:2, 1:1, 5:0)
UHKS Mazowsze Warszawa - Bisset Polonia Bytom - 5:7 (3:2, 1:3, 1:2)
HC GKS Katowice - Pauzuje

23.01.2011

SMS I Sosnowiec - HC GKS Katowice - 4:5 (2:1, 0:1, 2:3)
Nesta Toruń - Bisset Polonia Bytom - 6:1 (1:0, 2:1, 3:0)
UHKS Mazowsze Warszawa - MUKS Orlik Opole - 5:6 K (3:1, 1:1, 1:3, 0:0, 0:1)
UKS Sielec Sosnowiec - Pauzuje

29.01.2011

MUKS Orlik Opole - SMS I Sosnowiec - 6:3
UKS Sielec Sosnowiec - Nesta Toruń - 1:18 (0:3, 1:11, 0:4)
HC GKS Katowice - UHKS Mazowsze Warszawa - 5:10 (0:4, 5:3, 0:3)
Bisset Polonia Bytom - Pauzuje

30.01.2011

Bisset Polonia Bytom - SMS I Sosnowiec - 8:3 (3:1, 3:1, 2:1)
UKS Sielec Sosnowiec - UHKS Mazowsze - 0:14
HC GKS Katowice - Nesta Toruń - 4:7 (2:4, 1:2, 1:1)
MUKS Orlik Opole - Pauzuje

 RUNDA II

 05.02.2011

Nesta Toruń - SMS I Sosnowiec - 7:1 (2:0, 2:1, 3:0)
MUKS Orlik Opole - UKS Sielec Sosnowiec - 10:2
HC GKS Katowice - Bisset Polonia Bytom - 7:3 (1:2, 1:1, 5:0)
UHKS Mazowsze Warszawa - Pauzuje

06.02.2011

HC GKS Katowice - MUKS Orlik Opole - 6:3 (0:1, 4:1, 2:1)
Bisset Polonia Bytom - UKS Sielec Sosnowiec - 8:1 (2:1, 0:0, 6:0)
SMS I Sosnowiec - UHKS Mazowsze Warszawa - 1:9 (0:7, 0:1, 1:1)
Nesta Toruń - Pauzuje

12.02.2011

UKS Sielec Sosnowiec - SMS I Sosnowiec - 5:6 (1:2, 0:4, 4:0)
MUKS Orlik Opole - Nesta Toruń - 0:4 (0:0, 0:1, 0:3)
Bisset Polonia Bytom - UHKS Mazowsze Warszawa - 7:6 (2:4, 4:0, 1:2)
HC GKS Katowice - Pauzuje

13.02.2011

HC GKS Katowice - SMS I Sosnowiec - 8:2 (3:0, 3:2, 2:0)
Bisset Polonia Bytom - Nesta Toruń - 2:7 (1:5, 0:1, 1:1)
MUKS Orlik Opole - UHKS Mazowsze Warszawa - 8:6
UKS Sielec Sosnowiec - Pauzuje

19.02.2011

SMS I Sosnowiec - MUKS Orlik Opole - 0:5 WALKOWER
Nesta Toruń - UKS Sielec Sosnowiec - 15:0 (0:0, 9:0, 6:0)
UHKS Mazowsze Warszawa - HC GKS Katowice - 3:6 (1:1, 2:3, 0:2)
Bisset Polonia Bytom - Pauzuje

20.02.2011

SMS I Sosnowiec - Bisset Polonia Bytom - 0:5 WALKOWER
UHKS Mazowsze Warszawa - UKS Sielec Sosnowiec - 15:3 (3:0, 3:3, 9:0)
Nesta Toruń - HC GKS Katowice - 11:3 (2:0, 7:0, 2:3)
MUKS Orlik Opole - Pauzuje

26.02.2011

Nesta Toruń - UHKS Mazowsze Warszawa - 3:2 (1:2, 1:0, 1:0)
MUKS Orlik Opole - Bisset Polonia Bytom - 4:3 D (1:0, 1:1, 1:2, 1:0)
UKS Sielec Sosnowiec - HC GKS Katowice - 2:7 (0:3, 1:2, 1:2)
SMS I Sosnowiec - Pauzuje

27.02.2011

UHKS Mazowsze Warszawa - Nesta Toruń - 3:7 (0:0, 1:5, 2:2)
Bisset Polonia Bytom - MUKS Orlik Opole - 6:9 (3:2, 3:3, 0:4)
HC GKS Katowice - UKS Sielec Sosnowiec - 16:3 (1:2, 8:1, 7:0)
SMS I Sosnowiec - Pauzuje

Play Off  

04.03.2011

MUKS Orlik Opole - Nesta Toruń - 1:7 (0:2, 0:2, 1:3)
Bisset Polonia Bytom - HC GKS Katowice - 5:4 (2:1, 1:2, 2:1)

06.03.2011

Nesta Toruń - MUKS Orlik Opole - 10:3 (5:0, 3:2, 2:1) Awans Nesty do Finału
HC GKS Katowice - Bisset Polonia Bytom - 3:1 (1:0, 2:0, 0:1) Awans GKS-U do Finłu

11.03.2011

Nesta Toruń - HC GKS Katowice - 7:4 (3:0, 3:3, 1:1)
Stan rywalizacji 1:0 dla Nesty

13.03.2011

HC GKS Katowice - Nesta Toruń - 1:5 (0:2, 1:0, 0:3)
Stan rywalizacji 2:0 dla Nesty awans do PLH GKS Katowice zagra w Barażu

Baraż o PLH do IV Zwycięstw

19.03.2011

KS KTH Krynica - HC GKS Katowice - 4:3 D (1:0, 1:2, 1:1, 1:0) Stan rywalizacji 1:0 dla KTH

20.03.2011

KS KTH Krynica - HC GKS Katowice - 6:1 (2:0, 4:1, 0:0) Stan rywalizacji 2:0 dla KTH

26.03.2011

HC GKS Katowice - KS KTH Krynica - 1:7 (0:3, 0:2, 1:2) Stan rywalizacji 3:0 dla KTH

27.03.2011

HC GKS Katowice - KS KTH Krynica - 2:4 (0:1, 1:2, 1:1) Stan rywalizacji 4:0 dla KTH, KTH pozostało w PLH

Uczestnicy: 
I LIGA:     HC GKS Katowice,  UHKS Mazowsze Warszawa,  MUKS Orlik Opole, UKS Sielec Sosnowiec
Bisset Polonia Bytom, Nesta Toruń, SMS  I PZHL.
CLJ:    MMKS Podhale Nowy Targ, GKS Stoczniowiec, UKH Unia Oświęcim,  MKS Sokoły, KKS Naprzód Janów,  SMS II PZHL.

Część  I – I liga + CLJ
I i II runda – mecz i rewanż w parach

Terminy:    11/12.09,   18/19.09,   25/26.09,   2/3.10,   9/10.10,   16/17.10,   23/24.10,  29/30.10, 6/7.11, 10/11.11,   13/14.11,   20/21.11,   4/5.01.2011,   8/9.01.2011
System gier „każdy z każdym” w parach.

Część  II   I liga
I i II runda – mecz i rewanż, w parach

Terminy:    15/16.01. 2011,   22/23.01,   29/30.01,    5/6.02,   12/13.02,  19/20.02,  26/27.02,    

 

Play Off - I liga   

4/6.03.2011,   mecz i rewanż,    
 
para A      4 miejsce - 1 miejsce    
para B      3 miejsce - 2 miejsce

Gospodarzem pierwszego meczu jest drużyna z niższego miejsca po I rundzie. Do dalszej rundy przechodzi drużyna, która w dwumeczu zdobyła więcej punktów, przy równej ilości punktów decyduje korzystniejszy bilans bramek, przy równym bilansie bramek o zwycięstwie decydują rzuty karne (pierwsza seria po trzy, następnie do skutku)

FINAŁ I ligi

11, 13, 15.03.2011 (do 2 zwycięstw)
zwycięzca pary A – zwycięzca pary BRUNDA I 

Kalendarium

W tym miesiącu
Brak wydarzeń w wybranym okresie
Miesiąc:
Rok: