Treść strony

Juniorzy młodsi i Młodzicy niepokonani

Oto wyniki ostatnich meczów toruńskich Sokołów w różnych grupach wiekowych:

Juniorzy

17.11.2012 r.
MOSM Tychy - MKS Sokoły Toruń 10:5 (2:2, 5:2, 3:1)
Bramki: Tomas Ratica - 2, Dawid Zembrzuski - 1, Mateusz Wiśiewski -1, Mądrowski Szymon - 1

18.11.2012 r.
MOSM Tychy - MKS Sokoły Toruń 6:1 (1:1, 4:0, 1:0)
Bramka Tomas Ratica -1

Skład:
Lewangowski Bartosz, Kurpiewski Bartosz - Skólmowski Bartosz, Rzadkiewicz Szymon, Iwański Marek, Huzarski Piotr, Mądrowski Szymon - Jankowski Kacper, Kobyliński Arkadiusz, Maciejewski Szymon, Wiśniewski Marcin, Ratica Tomas - Zwierzychowski Marcin, Zwierzychowski Mateusz, Heyka Paweł, Działdowski Jakub.

Juniorzy Młodsi

17.11. 2012 r.
MKS Sokoły Toruń - Stoczniowiec Gdańsk 11:3 (3:0, 2:1, 6:2)
Bramki: Jaworski Jakub - 3, Borowicz Adrian - 2, Gościński Mateusz - 2, Korzestański Łukasz, Gerne Michał, Fraszko Bartosz, Podlas Piotr po - 1

18. 11. 2012 r.
MKS Sokoły Toruń - Stoczniowiec Gdańsk 8:1 (4:1, 3:0, 1:0)
Bramki: Fraszko Bartosz - 4, Jaworski Jakub - 2, Gerne Michał, Korzestański Łukasz po 1

Skład:
Gutowski Krzysztof, Studziński Mateusz - Gazda Remigiusz, Borowicz Adrian, Hoppe Radosław, Fraszko Bartosz, Jaworski Jakub - Korzestański Łukasz, Jaworski Adrian, Jurkiewicz Jakub, Gerne Michał, Winkler Adrian - Gerard Jonatan, Gościński Mateusz, Podlas Piotr, Gołaszewski Jakub.
Trener Tomasz Jaworski

Młodzicy

17.11.2012 r.
MKS Sokoły Toruń - ŁKH Łódż 16:1 (4:0, 5:0, 7:1)
Bramki: Fraszko Sebastian - 3, Zieliński Mateusz - 3, Łątkowski Stanisław - 2, Kuczyński Przemysław - 2, Gliński Adrian, Jóżwiak Marcin, Arbart Arkadiusz, Śmieszek Bruno, Degórski Dominik, Rafiński Jakub po 1

18.11.2012 r.
MKS Sokoły - Stoczniowiec Gdańsk 5:0 (1:0, 3:0, 1:0)
Bramki: Degórski Dominik - 3, Rafiński Jakub - 1, Gościński Mateusz -1

Skład:
Studziński Mateusz, Lipiński Sebastian - Jóżwiak Marcin, Degórski Domonik, Gościński Mateusz, Gliński Adrian - Przybylski Patryk, Zieliński Mateusz, Fraszko Sebastian, Śmieszek Bruno, Rafiński Jakub - Brzóskowski Jakub, Niedlich Szymon, Kańczewski Hubert, Arbart Arkadiusz, Kuczyński Przemysław - Barański Filip, Łątkowski Stanisław, Gołębiewski Mateusz, Urbański Wiktor.
Trener Łukasz Kiedewicz

« wstecz

Banery

  • obiekt Flash

Banery

  • ecenter

Banery

  • Miasto Torun
  • Reklama za 50zł
  • Sklep hokejowy

Kalendarium

W tym miesiącu

Brak wydarzeń w wybranym okresie