Treść strony

Play-off ligi kobiet

W pierwszym meczu fazy play-off Jaskółki Toruń nie dały rady pokonać Unii Oświęcim. Po nadzwyczaj zaciętym meczu, w którym doszło nawet (jak w męskim hokeju) do walki wręcz, nasze dziewczyny poległy w stosunku 2:6. Bitwę na pięści stoczyły Magdalena Nowacka z Oświęcimia (kara meczu) oraz Joanna Tomczyńska - Jaskółka (kara 2 minut i kontuzja nadgarstka). Choć po meczu pozostały siniaki, dziewczyny pokazały wolę walki i hart ducha. Rewanż w kolejny weekend - 9 lutego, tym razem w Oświęcimiu.

sobota 2 luty
Jaskółki Toruń - Unia Oświęcim 2:6 (1:2, 0:2, 1:2)

Bramki:
Pakuła - 1, Czachowska - 1.

Skład:
Kamińska Klaudia, Barańska Aleksandra - Mendyka Karolina, Janusz Marcelina, Luty Ewelina, Wegner Anna, Prolisko Anna - Tokarska Renata, Jelińska Dominika, Konopka Monika, Tomczyńska Joanna, Specjał Emilia - Czachowska Daria, Pakuła Joanna, Banaś Maja, Wiśniewska Ewelina, Romanowska Ilona, Kurkowska Patrycja.
Trener Leszek Minge


W pozostałych meczach play-off uzyskano następujące wyniki:

GKS Stoczniowiec - UKH Białe Jastrzębie 5:4,
Polonia Bytom - Atomówki GKS Tychy 5:0,
MKHL Krynica - MUKS Naprzód 2:11

Pozostałe wyniki toruńskich drużyn:
 
Juniorzy

sobota 2 lutego
Sokoły Toruń - UKH Dębica 6:2 (3:2, 2:0, 1:0)

niedziela 3 lutego
Sokoły Toruń - UKH Dębica 7:3 (3:0, 0:0, 4:3)

Bramki:
Wiśniewski - 4, Gazda - 3, Huzarski - 2, Fraszko -2, Zembrzuski - 1, Heyka - 1.

Skład:
Lewangowski Bartosz, Gustowski Krzysztof - Kobyliński Arkadiusz, Gazda Remigiusz, Maciejewski Szymon, Wiśniewski Marcin, Ratica Tomas -  Huzarski Piotr, Rzadkiewicz Szymon, Zwierzychowski Marcin, Zwierzychowski Mariusz, Zembrzuski Dawid - Kurpiewski Bartosz, Heyka Paweł, Fraszko Bartosz.
Trener Leszek Minge.
 
Juniorzy Młodsi

sobota 2 lutego
Sokoły Toruń - Zagłębie Sosnowiec 11:0 (3:0, 4:0, 4:0)

niedziela 3 lutego
Sokoły Toruń - Zagłębie Sosnowiec 11:2 (2:0, 5:1, 4:1)

Bramki:

Jaworski Jakub - 7, Jurkiewicz - 6, Borowicz - 2, Gerne - 2, Jaworski Adrian, Podlas, Hoppe, Gościński, Makowski po 1

Skład:
Kopyciński Wiktor, Studziński Mateusz - Korzestański Łukasz, Zieliński Mateusz, Hoppe Radosław, Laskowski Szymon, Gierad Jonatan - Borowicz Adrian, Jaworski Adrian, Jaworski Jakub, Gerne Michał, Gościński Mateusz - Makowski Karol, Jurkiewicz Jakub, Podlas Piotr, Winkler Adrian, Gołaszewski Jakub.
 
Żacy

sobota 2 lutego
MKS Sokoły Toruń - Stoczniowiec Gdańsk 0:7 (0:1, 0:3, 0:3)
MKS Sokoły Toruń - PTH Poznań 11:1 (3:0, 4:1, 4:0)

Bramki:
Ciechomski - 3, Kalinowski - 2, Kowalkowski, Kuszyński, Urbański, Bajwenko, Niedlich, Dudek po 1.

Skład:
Lipiński Sebastian, Wieczorek Tomasz - Urbański Wiktor, Gustowski Kosma, Kowalkowski Jerzy, Kalinowski Dominik, Mazurkiewicz Filip - Orczykowski Arkadiusz, Szuba Nikodem, Kuszyński Miłosz, Niedlich Szymon, Choma Stanisław - Ziędalski Eryk, Kalczyński Patryk, Bajwenko Oskar, Szypliński Jakub, Dudek Hubert - Śnieżawski Maciej, Rataj Patryk, Rataj Maciej, Ciechomski Dominik, Ryder Dawid.
Trener Tomasz Jaworski.

« wstecz

Banery

  • obiekt Flash

Banery

  • ecenter

Banery

  • Miasto Torun
  • Reklama za 50zł
  • obiekt Flash - Petrus sokoły

Kalendarium

W tym miesiącu

Brak wydarzeń w wybranym okresie