Treść strony

TABELA CENTRALNEJ LIGI JUNIORÓW SEZON 2006/ 2007

 

Drużyna

M

Pkt

BZ

BS

Unia Oświęcim

31

76

131

73

KTH KM Krynica

31

65

182

102

SMS II PZHL Sosnowiec

31

58

147

90

JKH Czarne Jastrzębie

31

56

177

137

GKS Stoczniowiec Gdańsk

31

56

165

132

MUKS Naprzód Janów

31

35

114

130

TMH Polonia Bytom

31

33

108

167

MKS Sokoły Toruń

31

30

102

152

UKS Zagłębie Sosnowiec

32

8

72

215

TERMINARZ I WYNIKI ROZGRYWEK CENTRALNEJ LIGI JUNIORÓW 2006/ 2007

1 kolejka
06-10-2006 SMS II Sosnowiec - UKS ZSME Zagłebie  6 : 0
07-10-2006 JKH Jastrzębie - GKS Stoczniowiec Gdańsk  8 : 3
07-10-2006 MOSM Tychy - Naprzód Janów 3 : 4
07-10-2006 UKH Oświęcim - KTH Krynica 7 : 6
07-10-2006 Polonia Bytom - Sokoły Toruń 6 : 7d 
2 kolejka
07-10-2006 SMS II Sosnowiec - UKS ZSME Zagłebie 12 : 1
Rozegrano awansem 6.X.2006r.
08-10-2006 JKH Jastrzębie - GKS Stoczniowiec Gdańsk  12 : 8
08-10-2006 MOSM Tychy - Naprzód Janów 1 : 3
08-10-2006 UKH Oświęcim - KTH Krynica 2 : 3
08-10-2006 Polonia Bytom - Sokoły Toruń 3 : 4d 
3 kolejka
14-10-2006 UKS ZSME Zagłebie - KTH Krynica  3 : 13
14-10-2006 GKS Stoczniowiec Gdańsk - MOSM Tychy 4 : 0
14-10-2006 Sokoły Toruń - JKH Jastrzębie 4 : 3d
14-10-2006 SMS II Sosnowiec - Polonia Bytom 5 : 1
Rozegrano awansem 30.IX.2006r.
15-10-2006 Naprzód Janów - UKH Oświęcim 3 : 6 
4 kolejka
15-10-2006 UKS ZSME Zagłebie - KTH Krynica 4 : 10
15-10-2006 GKS Stoczniowiec Gdańsk - MOSM Tychy 6 : 2
15-10-2006 Sokoły Toruń - JKH Jastrzębie 2 : 7
15-10-2006 SMS II Sosnowiec - Polonia Bytom 8 : 3
Rozegrano awansem 1.X.2006r.
16-10-2006 Naprzód Janów - UKH Oświęcim 1 : 5 
5 kolejka
21-10-2006 JKH Jastrzębie - SMS II Sosnowiec 5 : 3
21-10-2006 MOSM Tychy - Sokoły Toruń 1 : 6
21-10-2006 UKS ZSME Zagłebie - UKH Oświęcim 2 : 4
21-10-2006 KTH Krynica - Naprzód Janów 6 : 6d
21-10-2006 Polonia Bytom - GKS Stoczniowiec Gdańsk 6 : 4 
6 kolejka
22-10-2006 JKH Jastrzębie - SMS II Sosnowiec 7 : 6d
22-10-2006 MOSM Tychy - Sokoły Toruń 3 : 6
22-10-2006 UKS ZSME Zagłebie - UKH Oświęcim 2 : 3
22-10-2006 KTH Krynica - Naprzód Janów 2 : 1
22-10-2006 Polonia Bytom - GKS Stoczniowiec Gdańsk 9 : 7 
7 kolejka
28-10-2006 JKH Jastrzębie - Polonia Bytom 12 : 3
28-10-2006 Sokoły Toruń - UKS ZSME Zagłebie 3 : 2
28-10-2006 UKH Oświęcim - MOSM Tychy 9 : 3
29-10-2006 GKS Stoczniowiec Gdańsk - KTH Krynica 6 : 4
8 kolejka
29-10-2006 JKH Jastrzębie - Polonia Bytom 7 : 5
29-10-2006 Sokoły Toruń - UKS ZSME Zagłebie 6 : 3
29-10-2006 UKH Oświęcim - MOSM Tychy 6 : 1
29-10-2006 GKS Stoczniowiec Gdańsk - KTH Krynica 8 : 7d

9 kolejka
04-11-2006 Sokoły Toruń - SMS II Sosnowiec  2 : 4
04-11-2006 GKS Stoczniowiec Gdańsk - UKH Oświęcim  3 : 5
04-11-2006 UKS ZSME Zagłębie - Naprzód Janów  2 : 7
04-11-2006 Polonia Bytom - KTH Krynica  1 : 9
10 kolejka
05-11-2006 Sokoły Toruń - SMS II Sosnowiec  2 : 3
05-11-2006 GKS Stoczniowiec Gdańsk - UKH Oświęcim  1 : 6
05-11-2006 UKS ZSME Zagłębie - Naprzód Janów  3 : 5
05-11-2006 Polonia Bytom - KTH Krynica  3 : 11
11 kolejka
18-11-2006 UKS ZSME Zagłębie - GKS Stoczniowiec Gdańsk  1 : 5
18-11-2006 Naprzód Janów - JKH Jastrzębie 4 : 6
18-11-2006 UKH Oświęcim - Sokoły Toruń  9 : 2
12 kolejka
19-11-2006 UKS ZSME Zagłębie - GKS Stoczniowiec Gdańsk 0 : 15
19-11-2006 Naprzód Janów - JKH Jastrzębie  8 : 5
19-11-2006 UKH Oświęcim - Sokoły Toruń  6 : 2
19-11-2006 KTH KM Krynica - SMS II PZHL Sosnowiec  4 : 1
13 kolejka
25-11-2006 GKS Stoczniowiec Gdańsk - SMS II Sosnowiec  - : -
25-11-2006 Sokoły Toruń - Naprzód Janów  - : -
25-11-2006 JKH Jastrzębie - KTH Krynica  - : -
25-11-2006 MOSM Tychy - UKS ZSME Zagłębie (Tychy) - : -
25-11-2006 Polonia Bytom - UKH Oświęcim  - : -
14 kolejka
2006-11-26 TMH Polonia Bytom - Unia Oświęcim  2 : 5 
2006-11-26 JKH Czarne Jastrzębie - KTH KM Krynica  15 : 6 
2006-11-26 MKS Sokoły Toruń - MUKS Naprzód Janów  5 : 0 
2006-11-26 GKS Stoczniowiec Gdańsk - SMS II PZHL Sosnowiec  2 : 5
15 kolejka
2006-12-02 UKS Zagłębie Sosnowiec - JKH Czarne Jastrzębie  2 : 5 
2006-12-02 GKS Stoczniowiec Gdańsk - MKS Sokoły Toruń  8 : 4 
2006-12-02 MUKS Naprzód Janów - TMH Polonia Bytom 3 : 4d
2006-12-02 Unia Oświęcim - SMS II PZHL Sosnowiec  5 : 0
16 kolejka
2006-12-03 UKS Zagłębie Sosnowiec - JKH Czarne Jastrzębie  6 : 7 
2006-12-03 GKS Stoczniowiec Gdańsk - MKS Sokoły Toruń  6 : 4 
2006-12-03 MUKS Naprzód Janów - TMH Polonia Bytom 0 : 2 
2006-12-03 Unia Oświęcim - SMS II PZHL Sosnowiec  1 : 2
17 kolejka
2006-12-09 MUKS Naprzód Janów - GKS Stoczniowiec Gdańsk 3 : 0 
2006-12-09 KTH KM Krynica - MKS Sokoły Toruń  2 : 3d
2006-12-09 Unia Oświęcim - JKH Czarne Jastrzębie  3 : 1 
2006-12-09 TMH Polonia Bytom - UKS Zagłębie Sosnowiec  3 : 2
18 kolejka
2006-12-10 MUKS Naprzód Janów - GKS Stoczniowiec Gdańsk 3 : 5 
2006-12-10 KTH KM Krynica - MKS Sokoły Toruń  10 : 1 
2006-12-10 Unia Oświęcim - JKH Czarne Jastrzębie  3 : 2d
2006-12-10 TMH Polonia Bytom - UKS Zagłębie Sosnowiec  6:5d
19 kolejka
2006-12-16 GKS Stoczniowiec Gdańsk - MUKS Naprzód Janów  4 : 3 
2006-12-16 MKS Sokoły Toruń - KTH KM Krynica  2 : 3d
2006-12-16 JKH Czarne Jastrzębie - Unia Oświęcim  2 : 3d
2006-12-16 UKS Zagłębie Sosnowiec - TMH Polonia Bytom  3 : 4
20 kolejka
2006-12-17 GKS Stoczniowiec Gdańsk - MUKS Naprzód Janów  6 : 4 
2006-12-17 MKS Sokoły Toruń - KTH KM Krynica  5 : 8 
2006-12-17 JKH Czarne Jastrzębie - Unia Oświęcim  4 : 8 
2006-12-17 UKS Zagłębie Sosnowiec - TMH Polonia Bytom  5 : 4
21 kolejka
2007-01-06 Unia Oświęcim - TMH Polonia Bytom  10 : 1 
2007-01-06 KTH KM Krynica - JKH Czarne Jastrzębie  6 : 3 
2007-01-06 MUKS Naprzód Janów - MKS Sokoły Toruń 3 : 2d
2007-01-06 SMS II PZHL Sosnowiec - GKS Stoczniowiec Gdańsk  5 : 8 
22 kolejka
2007-01-07 TMH Polonia Bytom - Unia Oświęcim  3 : 6 
2007-01-07 JKH Czarne Jastrzębie - KTH KM Krynica  6 : 0 
2007-01-07 MKS Sokoły Toruń - MUKS Naprzód Janów  6 : 6d
2007-01-07 GKS Stoczniowiec Gdańsk - SMS II PZHL Sosnowiec  2 : 6
23 kolejka
2007-01-13 JKH Czarne Jastrzębie - UKS Zagłębie Sosnowiec 8 : 1 
2007-01-13 MKS Sokoły Toruń - GKS Stoczniowiec Gdańsk 3 : 8 
2007-01-13 TMH Polonia Bytom - MUKS Naprzód Janów 5 : 3 
2007-01-13 SMS II PZHL Sosnowiec - Unia Oświęcim 3 : 4 
24 kolejka
2007-01-14 JKH Czarne Jastrzębie - UKS Zagłębie Sosnowiec 10 : 1 
2007-01-14 SMS II PZHL Sosnowiec - Unia Oświęcim 2 : 4
2007-01-14 MKS Sokoły Toruń - GKS Stoczniowiec Gdańsk 4 : 7
2007-01-14 TMH Polonia Bytom - MUKS Naprzód Janów 2:4
25 kolejka
2007-01-20 Unia Oświęcim - KTH KM Krynica 2:1 
2007-01-20 JKH Czarne Jastrzębie - GKS Stoczniowiec Gdańsk 1:4 
2007-01-20 SMS II PZHL Sosnowiec - UKS Zagłębie Sosnowiec 7:1 
2007-01-20 TMH Polonia Bytom - MKS Sokoły Toruń 7:1
26 kolejka
2007-01-21 Unia Oświęcim - KTH KM Krynica 4:2 
2007-01-21 JKH Czarne Jastrzębie - GKS Stoczniowiec Gdańsk 5:9 
2007-01-21 SMS II PZHL Sosnowiec - UKS Zagłębie Sosnowiec 12:0 
2007-01-21 TMH Polonia Bytom - MKS Sokoły Toruń 3:4
27 kolejka
2007-01-27 KTH KM Krynica - UKS Zagłębie Sosnowiec 10:0 
2007-01-27 Unia Oświęcim - MUKS Naprzód Janów 2:1 
2007-01-27 JKH Czarne Jastrzębie - MKS Sokoły Toruń 9:2 
2007-01-27 TMH Polonia Bytom - SMS II PZHL Sosnowiec 2:3
28 kolejka
2007-01-28 KTH KM Krynica - UKS Zagłębie Sosnowiec 6:1 
2007-01-28 Unia Oświęcim - MUKS Naprzód Janów 4:2 
2007-01-28 JKH Czarne Jastrzębie - MKS Sokoły Toruń 5:4 
2007-01-28 TMH Polonia Bytom - SMS II PZHL Sosnowiec 3:2
29 kolejka
2007-02-03 SMS II PZHL Sosnowiec - JKH Czarne Jastrzębie 7:2 
2007-02-03 MUKS Naprzód Janów - KTH KM Krynica 3:6 
2007-02-03 GKS Stoczniowiec Gdańsk - TMH Polonia Bytom 8:3
30 kolejka
2007-02-04 SMS II PZHL Sosnowiec - JKH Czarne Jastrzębie 6:4 
2007-02-04 MUKS Naprzód Janów - KTH KM Krynica 3:7 
2007-02-04 GKS Stoczniowiec Gdańsk - TMH Polonia Bytom 3:0
31 kolejka
2007-02-10 MUKS Naprzód Janów - SMS II PZHL Sosnowiec 5:4 
2007-02-10 KTH KM Krynica - GKS Stoczniowiec Gdańsk 8:1 
2007-02-10 UKS Zagłębie Sosnowiec - MKS Sokoły Toruń 3:3d
2007-02-10 TMH Polonia Bytom - JKH Czarne Jastrzębie 9:5
32 kolejka
2007-02-11 MUKS Naprzód Janów - SMS II PZHL Sosnowiec 5:3 
2007-02-11 KTH KM Krynica - GKS Stoczniowiec Gdańsk 6:1
2007-02-11 UKS Zagłębie Sosnowiec - MKS Sokoły Toruń 4:2 
2007-02-11 TMH Polonia Bytom - JKH Czarne Jastrzębie 0:5
33 kolejka
2007-03-03 SMS II PZHL Sosnowiec - MKS Sokoły Toruń 7:1 
2007-03-03 Unia Oświęcim - GKS Stoczniowiec Gdańsk 1:6 
2007-03-03 MUKS Naprzód Janów - UKS Zagłębie Sosnowiec 6:3 
2007-03-03 KTH KM Krynica - TMH Polonia Bytom 7:5 
34 kolejka
2007-03-04 SMS II PZHL Sosnowiec - MKS Sokoły Toruń 7:2 
2007-03-04 Unia Oświęcim - GKS Stoczniowiec Gdańsk 3:1 
2007-03-04 MUKS Naprzód Janów - UKS Zagłębie Sosnowiec 8:6 
2007-03-04 KTH KM Krynica - TMH Polonia Bytom 9:0
35 kolejka
2007-03-10 GKS Stoczniowiec Gdańsk - UKS Zagłębie Sosnowiec 10:1 
2007-03-10 MUKS Naprzód Janów - JKH Czarne Jastrzębie 4:5 
2007-03-10 SMS II PZHL Sosnowiec - KTH KM Krynica 1:2 
2007-03-10 MKS Sokoły Toruń - Unia Oświęcim 5:0
36 kolejka
2007-03-11 GKS Stoczniowiec Gdańsk - UKS Zagłębie Sosnowiec 6:2 
2007-03-11 MUKS Naprzód Janów - JKH Czarne Jastrzębie 7:1 
2007-03-11 SMS II PZHL Sosnowiec - KTH KM Krynica 1:5 
2007-03-11 MKS Sokoły Toruń - Unia Oświęcim 5:0

Banery

  • -

Banery

  • ecenter

Banery

  • Sklep hokejowy
  • Miasto Torun
  • Reklama za 50zł

Kalendarium

W tym miesiącu

Brak wydarzeń w wybranym okresie