Treść strony

Tabela PLH 2008 - 2009


 

Runda zasadnicza / Regular Season

Lp

Drużyna

M

MW

MWD

MPD

MP

BR

PKT

1

Podhale Nowy Targ

46

31

2

2

11

196

-

114

99

2

Cracovia Kraków

46

26

6

0

14

187

-

112

90

3

Stoczniowiec Gdańsk

46

25

2

6

13

163

-

143

85

4

GKS Tychy

46

24

3

1

18

147

-

121

76

5

Naprzód Janów

46

20

3

3

20

169

-

155

69

6

Zagłębie Sosnowiec

46

20

1

6

19

164

-

157

68

7

JKH GKS Jastrzębie

42

19

3

2

18

141

-

128

65

8

TKH Nesta Toruń

42

10

9

4

19

116

-

142

52

9

KH Sanok

42

13

2

6

21

125

-

153

52

10

Polonia Bytom

42

3

0

1

38

55

-

239

10

drukuj


MW - wygrane (games won): 3 pkt; MWD - wygrane po dogrywce/rzutach karnych (games won after overtime/game winning shots): 2 pkt; MPD - przegrana po dogrywce/rzutach karnych (games lost after overtime/game winning shots): 1 pkt; MP - przegrane (games lost): 0 pkt
 

U siebie / Home

Lp

Drużyna

M

MW

MWD

MPD

MP

BR

PKT

1

Podhale Nowy Targ

23

18

1

0

4

113

-

50

56

2

Stoczniowiec Gdańsk

23

16

1

4

2

92

-

67

54

3

Cracovia Kraków

23

14

3

0

6

100

-

53

48

4

Zagłębie Sosnowiec

23

14

0

1

8

87

-

55

43

5

GKS Tychy

23

14

1

0

8

84

-

57

41

6

Naprzód Janów

23

11

2

2

8

89

-

70

39

7

JKH GKS Jastrzębie

21

11

1

1

8

79

-

58

36

8

TKH Nesta Toruń

21

5

8

3

5

68

-

59

34

9

KH Sanok

21

10

0

2

9

73

-

68

32

10

Polonia Bytom

21

1

0

1

19

27

-

115

4


MW - wygrane (games won): 3 pkt; MWD - wygrane po dogrywce/rzutach karnych (games won after overtime/game winning shots): 2 pkt; MPD - przegrana po dogrywce/rzutach karnych (games lost after overtime/game winning shots): 1 pkt; MP - przegrane (games lost): 0 pkt
 

Na wyjeździe / Away

Lp

Drużyna

M

MW

MWD

MPD

MP

BR

PKT

1

Podhale Nowy Targ

23

13

1

2

7

83

-

64

43

2

Cracovia Kraków

23

12

3

0

8

87

-

59

42

3

GKS Tychy

23

10

2

1

10

63

-

64

35

4

Stoczniowiec Gdańsk

23

9

1

2

11

71

-

76

31

5

Naprzód Janów

23

9

1

1

12

80

-

85

30

6

JKH GKS Jastrzębie

21

8

2

1

10

62

-

70

29

7

Zagłębie Sosnowiec

23

6

1

5

11

77

-

102

25

8

KH Sanok

21

3

2

4

12

52

-

85

20

9

TKH Nesta Toruń

21

5

1

1

14

48

-

83

18

10

Polonia Bytom

21

2

0

0

19

28

-

124

6


MW - wygrane (games won): 3 pkt; MWD - wygrane po dogrywce/rzutach karnych (games won after overtime/game winning shots): 2 pkt; MPD - przegrana po dogrywce/rzutach karnych (games lost after overtime/game winning shots): 1 pkt; MP - przegrane (games lost): 0 pkt

Terminarz & Wyniki 2008 - 2009

  
Runda I   |   Runda II   |   Runda III   |   Runda IV

Etap II

Grupa A: Runda I   |   Runda II

Grupa B: Runda I   |   Runda II

SEZON ZASADNICZY

ETAP I

Runda I

2.09.2008 (wtorek)

79 * TKH Nesta Toruń -
Comarch Cracovia 3:7 (1:6, 1:1, 1:0)
* - mecz przełożony z 17.10.2008

5.09.2008 (piątek)

1 JKH GKS Jastrzębie - Comarch Cracovia 2:3 (1:0, 1:2, 0:1)
2 GKS Tychy - TMH Polonia Bytom 5:2 (4:0, 1:2, 0:0)
3 Wojas Podhale - KH Sanok 2:4 (0:0, 1:2, 1:2)
4 KH Pol-Aqua Zagłębie - TKH Nesta Toruń 6:0 (1:0, 1:0, 4:0)
5 Energa Stoczniowiec - Akuna Naprzód Janów 4:2 (1:0, 0:1, 3:1)

7.09.2008 (niedziela)

6 JKH GKS Jastrzębie - Akuna Naprzód Janów 4:2 (2:0, 0:1, 2:1)
7 TKH Nesta Toruń - Energa Stoczniowiec 1:2k (0:1, 0:0, 0:1, k 0:1)
8 KH Sanok - KH Pol-Aqua Zagłębie 3:5 (1:2, 0:1, 2:1)
9 TMH Polonia Bytom - Wojas Podhale 0:5 (0:2, 0:2, 0:1)
10
GKS Tychy - Comarch Cracovia 1:2 (0:1, 1:1, 0:0)

9.09.2008 (wtorek)

11 GKS Tychy - JKH GKS Jastrzębie 6:1 (1:0, 2:0, 3:1)
12 Wojas Podhale - Comarch Cracovia 5:6 (2:0, 2:3, 1:3)
13 KH Pol-Aqua Zagłębie - TMH Polonia Bytom 9:0 (3:0, 2:0, 4:0)
14 Energa Stoczniowiec - KH Sanok 5:1 (2:0, 0:0, 3:1)
15 Akuna Naprzód Janów - TKH Nesta Toruń 5:2 (1:1, 1:1, 3:0)

12.09.2008 (piątek)

16 JKH GKS Jastrzębie - TKH Nesta Toruń 5:2 (1:0, 3:1, 1:1)
17 KH Sanok - Akuna Naprzód Janów 5:6 (2:1, 3:1, 0:4)
18 TMH Polonia Bytom - Energa Stoczniowiec 1:10 (0:4, 0:1, 1:5)
19*
KH Pol-Aqua Zagłębie - Comarch Cracovia 1:4 (0:0, 1:1, 0:3)
20 GKS Tychy - Wojas Podhale 1:7 (1:3, 0:3, 0:1)
* - zmiana gospodarza meczu w związku z remontem lodowiska w Krakowie.

14.09.2008 (niedziela)

21 Wojas Podhale - JKH GKS Jastrzębie 6:3 (0:0, 3:1, 3:2)
22 KH Pol-Aqua Zagłębie - GKS Tychy 3:2 (1:1, 1:0, 1:1)
23 Energa Stoczniowiec - Comarch Cracovia 4:5k (1:1, 3:1, 0:2, 0:0, 1:2)
24 Akuna Naprzód Janów - TMH Polonia Bytom 4:1 (2:0, 2:1, 0:0)
25 TKH Nesta Toruń - KH Sanok 3:2k (0:0, 1:0, 1:2, 0:0, 1:1 - 1:0)

19.09.2008 (piątek)

26 JKH GKS Jastrzębie - KH Sanok 4:3k (1:1, 1:0, 1:2, 0:0, 2:1)
27 TMH Polonia Bytom - TKH Nesta Toruń 2:3k (1:1, 1:0, 0:1, 0:0, 1:2)
28*
Akuna Naprzód Janów - Comarch Cracovia 2:1 (0:1, 2:0, 0:0)
29 GKS Tychy - Energa Stoczniowiec 2:4 (0:1, 0:3, 2:0)
30 Wojas Podhale - KH Pol-Aqua Zagłębie 5:4k (1:2, 1:1, 2:2, 0:0, 2:1)
* -
zmiana gospodarza meczu w związku z remontem lodowiska w Krakowie.

21.09.2008 (niedziela)

31 KH Pol-Aqua Zagłębie - JKH GKS Jastrzębie 3:2 (0:0, 0:1, 3:1)
32 Energa Stoczniowiec - Wojas Podhale 4:3 (1:2, 1:1, 2:0)
33 Akuna Naprzód Janów - GKS Tychy 5:3 (3:2, 0:0, 2:1)
34 TKH Nesta Toruń - Comarch Cracovia 3:4d (1:1, 2:2, 0:0, 0:1)
35 KH Sanok - TMH Polonia Bytom 6:0 (3:0, 0:0, 3:0)

23.09.2008 (wtorek)

36 JKH GKS Jastrzębie - TMH Polonia Bytom 5:0 (0:0, 1:0, 4:0)
37 Comarch Cracovia - KH Sanok 3:0 (0:0, 3:0, 0:0)
38 GKS Tychy - TKH Nesta Toruń 4:0 (2:0, 2:0, 0:0)
39 Wojas Podhale - Akuna Naprzód Janów 11:2 (2:1, 4:0, 5:1)
40 KH Pol-Aqua Zagłębie - Energa Stoczniowiec 1:3 (0:0, 0:0, 1:3)

26.09.2008 (piątek)

41 Energa Stoczniowiec - JKH GKS Jastrzębie 2:0 (1:0, 1:0, 0:0)
42 Akuna Naprzód Janów - KH Pol-Aqua Zagłębie 3:2k (0:1, 0:1, 2:0, 0:0, 2:0)
43 TKH Nesta Toruń - Wojas Podhale 4:3d (2:1, 1:1, 0:1, 1:0)
44 KH Sanok - GKS Tychy 2:3d (0:0, 0:1, 2:1, 0:1)
45 TMH Polonia Bytom - Comarch Cracovia 1:11 (0:1, 0:5, 1:5)

Runda II

28.09.2008 (niedziela)

46 Comarch Cracovia - JKH GKS Jastrzębie 2:3 (0:0, 1:1, 1:2)
47 TMH Polonia - Bytom GKS Tychy 3:6 (0:3, 2:2, 1:1)
48 KH Sanok - Wojas Podhale 1:7 (0:1, 0:2, 1:4)
49 TKH Nesta Toruń - KH Pol-Aqua Zagłębie 4:3k (1:1, 2:1, 0:1, 0:0, 2:0)
50 Akuna Naprzód Janów - Energa Stoczniowiec 4:5 (3:2, 1:2, 0:1)

30.09.2008 (wtorek)

82 * KH Sanok - Comarch Cracovia 3:4k (1:2, 1:0, 1:1, 0:0, 0:1)
* - mecz przołony z 19.10.2008

3.10.2008 (piątek)

51 Akuna Naprzód Janów - JKH GKS Jastrzębie 4:5d (1:1, 3:2, 0:1, 0:1)
52 Energa Stoczniowiec - TKH Nesta Toruń 4:1 (0:0, 1:1, 3:0)
53 KH Pol-Aqua Zagłębie - KH Sanok 4:2 (0:0, 1:0, 3:2)
54 Wojas Podhale - TMH Polonia Bytom 6:1 (2:0, 3:0, 1:1)
55
Comarch Cracovia - GKS Tychy 4:6 (2:2, 1:1, 1:3)

5.10.2008 (niedziela)

56 JKH GKS Jastrzębie - GKS Tychy 1:2 (0:2, 1:0, 0:0)
57 *Comarch Cracovia - Wojas Podhale

58 TMH Polonia Bytom - KH Pol-Aqua Zagłębie 3:5 (1:0, 2:3, 0:2)
59 KH Sanok - Energa Stoczniowiec 8:3 (2:1, 2:1, 4:1)
60 TKH Nesta Toruń - Akuna Naprzód Janów 2:1d (0:0, 0:1, 1:0, 1:0)
* - mecz przełożony na 16.12.2008

7.10.2008 (wtorek)

61 TKH Nesta Toruń - JKH GKS Jastrzębie 1:4 (1:0, 0:2, 0:2)
62 Akuna Naprzód Janów - KH Sanok 5:4k (2:1, 1:1, 1:2, 0:0, 2:1)
63 Energa Stoczniowiec - TMH Polonia Bytom 3:2 (1:2, 0:0, 2:0)
64
*Comarch Cracovia - KH Pol-Aqua Zagłębie 7:3 (2:2, 5:1, 0:0)
65 Wojas Podhale - GKS Tychy 4:3 (2:0, 1:2, 1:1)
* - mecz przełożony na 18.11.2008

10.10.2008 (piątek)

66 JKH GKS Jastrzębie - Wojas Podhale 3:1 (1:1, 1:0, 1:0)
67 GKS Tychy - KH Pol-Aqua Zagłębie 2:3 (
0:2, 0:0, 2:1)
68 Comarch Cracovia - Energa Stoczniowiec 4:2 (1:1, 1:1, 2:0)
69 TMH Polonia Bytom - Akuna Naprzód Janów 1:7 (0:0, 1:4, 0:3)
70 KH Sanok - TKH
Nesta Toruń 5:3 (1:0, 2:1, 2:2)

12.10.2008 (niedziela)

71 KH Sanok - JKH GKS Jastrzębie 5:4 (1:1, 2:1, 2:2)
72 TKH
Nesta Toruń - TMH Polonia Bytom 4:2 (2:0, 1:2, 1:0)
73 Akuna Naprzód Janów - Comarch Cracovia 4:1 (2:1, 1:0, 1:0)
74 Energa Stoczniowiec - GKS Tychy 3:0 (1:0, 2:0, 0:0)
75 KH Pol-Aqua Zagłębie - Wojas Podhale 5:1 (1:0, 0:0, 4:1)

17.10.2008 (piątek)

76 JKH GKS Jastrzębie - KH Pol-Aqua Zagłębie 4:7 (1:4, 1:3, 2:0)
77 Wojas Podhale - Energa Stoczniowiec 5:6 (2:3, 1:1, 2:2)
78 GKS Tychy - Akuna Naprzód Janów 3:6 (1:0, 1:4, 1:2)
79 *
TKH Nesta Toruń - Comarch Cracovia 3:7 (1:6, 1:1, 1:0)
80 TMH Polonia Bytom - KH Sanok 0:4 (0:0, 0:2, 0:2)
* - mecz przełożony na dzień 02.09.2008 (zmiana gospodarza)

19.10.2008 (niedziela)

81 TMH Polonia Bytom - JKH GKS Jastrzębie 0:6 (0:4, 0:1, 0:1)
82 * KH Sanok - Comarch Cracovia 3:4k (1:2, 1:0, 1:1, 0:0, 0:1)
83 TKH
Nesta Toruń - GKS Tychy 1:2 (0:0, 0:2, 1:0)
84 Akuna Naprzód Janów - Wojas Podhale 1:2 (1:1, 0:1, 0:0)
85 Energa Stoczniowiec - KH Pol-Aqua Zagłębie 3:2d (1:0, 1:2, 0:0 - 1:0)
* - mecz przełożony na dzień 30.09.2008

21.10.2008 (wtorek)

86 JKH GKS Jastrzębie - Energa Stoczniowiec 3:2 (1:1, 0:0, 2:1)
87 KH Pol-Aqua Zagłębie - Akuna Naprzód Janów 5:1 (1:1, 3:0, 1:0)
88 Wojas Podhale - TKH
Nesta Toruń 5:2 (3:1, 0:1, 2:0)
89 GKS Tychy - KH Sanok 8:1 (4:0, 2:1, 2:0)
90 *
TMH Polonia Bytom - Comarch Cracovia 1:10 (0:3, 0:2, 1:5)
* - mecz przełożony na dzień 22.10.2008 (zmiana gospodarza meczu)

22.10.2008 (środa)

90 *
TMH Polonia Bytom - Comarch Cracovia 1:10 (0:3, 0:2, 1:5)
* - mecz przełożony z 21.10.2008 (zmiana gospodarza meczu)

Runda III


24.10.2008 (piątek)

91
*JKH GKS Jastrzębie - Comarch Cracovia 2:3 (1:1, 0:0, 1:2)
92 GKS Tychy - TMH Polonia Bytom 10:0 (1:0, 2:0, 7:0)
93 Wojas Podhale - KH Sanok 4:1 (2:1, 1:0, 1:0)
94 KH Pol-Aqua Zagłębie - TKH
Nesta Toruń 3:1 (0:1, 2:0, 1:0)
95 Energa Stoczniowiec - Akuna Naprzód Janów 6:7d (0:2, 4:1, 2:3 - 0:1)
* - zmiana gospodarza meczu

26.10.2008 (niedziela)

96 JKH GKS Jastrzębie - Akuna Naprzód Janów 2:4 (0:1, 0:1, 2:2)
97 TKH
Nesta Toruń - Energa Stoczniowiec 3:2 (1:1, 0:0, 2:1)
98 KH Sanok - KH Pol-Aqua Zagłębie 6:1 (2:1, 3:0, 1:0)
99 TMH Polonia Bytom - Wojas Podhale 4:6 (1:1, 3:1, 0:4)
100 *Comarch Cracovia - GKS Tychy
* - mecz przełożony na 2.12.2008

12.11.2008 (środa)

111 GKS Tychy - JKH GKS Jastrzębie 5:3 (2:2, 2:1, 1:0)
112 Wojas Podhale - Comarch Cracovia 3:1 (1:1, 0:0, 2:0)
113 KH Pol-Aqua Zagłębie - TMH Polonia Bytom 7:1 (1:0, 5:1, 1:0)
114 Energa Stoczniowiec - KH Sanok 4:5d (2:2, 2:2, 0:0 - 0:1)
115 Akuna Naprzód Janów - TKH
Nesta Toruń 3:4 (1:0, 0:2, 2:2)

14.11.2008 (piątek)

116 JKH GKS Jastrzębie - TKH
Nesta Toruń 4:8 (2:4, 1:4, 1:0)
117 KH Sanok - Akuna Naprzód Janów 1:6 (0:4, 0:1, 1:1)
118 TMH Polonia Bytom - Energa Stoczniowiec 0:2 (0:1, 0:0, 0:1)
119 Comarch Cracovia - KH Pol-Aqua Zagłębie 6:2 (3:1, 3:1, 0:0)
120 GKS Tychy - Wojas Podhale 3:2k (0:2, 1:0, 1:0 - 0:0, 1:0)

16.11.2008 (niedziela)

121 Wojas Podhale - JKH GKS Jastrzębie 6:1 (2:1, 2:0, 2:0)
122 KH Pol-Aqua Zagłębie - GKS Tychy 3:4k (0:1, 2:0, 1:2 - 0:0, 2:3)
123
Comarch Cracovia - Energa Stoczniowiec 3:6 (1:1, 1:1, 1:4)
124 Akuna Naprzód Janów - TMH Polonia Bytom 2:3 (0:0, 0:2, 2:1)
125 TKH
Nesta Toruń - KH Sanok 4:3k (1:1, 0:1, 2:2 - 0:0, 2:1)

18.11.2008 (wtorek)

64 *Comarch Cracovia - KH Pol-Aqua Zagłębie 7:3 (2:2, 5:1, 0:0)
* - mecz przełożony z dnia 7.10.2008

21.11.2008 (piątek)

126 JKH GKS Jastrzębie - KH Sanok 0:1k (0:0, 0:0, 0:0 - 0:0, 0:2)
127 TMH Polonia Bytom - TKH
Nesta Toruń 2:3 (0:0, 1:1, 1:2)
128 Comarch Cracovia - Akuna Naprzód Janów 2:3 (2:1, 0:2, 0:0)
129 GKS Tychy - Energa Stoczniowiec 1:2 (1:1, 0:1, 0:0)
130 Wojas Podhale - KH Pol-Aqua Zagłębie 9:3 (1:0, 5:0, 3:3)

23.11.2008 (niedziela)

131 KH Pol-Aqua Zagłębie - JKH GKS Jastrzębie 0:1 (0:0, 0:1, 0:0)
132 Energa Stoczniowiec - Wojas Podhale 4:5k (0:2, 3:0, 1:2 - 0:0, 1:3)
133 Akuna Naprzód Janów - GKS Tychy 2:4 (0:2, 1:0, 1:2)
134 **
Comarch Cracovia - TKH Nesta Toruń 5:1 (3:0, 1:0, 1:1)
135 KH Sanok - TMH Polonia Bytom 2:3 (1:1, 0:1, 1:1)

25.11.2008 (wtorek)

136 JKH GKS Jastrzębie - TMH Polonia Bytom 12:0 (1:0, 5:0, 6:0)
137 ** Comarch Cracovia - KH Sanok 9:1 (3:0, 2:1, 4:0)
138 GKS Tychy - TKH
Nesta Toruń 5:0 (2:0, 1:0, 2:0)
139 Wojas Podhale - Akuna Naprzód Janów 5:2 (0:0, 3:0, 2:2)
140 KH Pol-Aqua Zagłębie - Energa Stoczniowiec 4:3 (1:1, 3:2, 0:0)

28.11.2008 (piątek)

141 Energa Stoczniowiec - JKH GKS Jastrzębie 11:5 (2:3, 6:1, 3:1)
142 Akuna Naprzód Janów - KH Pol-Aqua Zagłębie 6:2 (2:1, 2:0, 2:1)
143 TKH
Nesta Toruń - Wojas Podhale 0:1 (0:0, 0:0, 0:1)
144 KH Sanok - GKS Tychy 2:4 (1:1, 1:2, 0:1)
145
Comarch Cracovia - TMH Polonia Bytom 8:0 (3:0, 4:0, 1:0)

Runda IV

30.11.2008 (niedziela)

146
Comarch Cracovia - JKH GKS Jastrzębie 5:2 (2:1, 1:0, 2:1)
147 TMH Polonia - Bytom GKS Tychy 0:5 (0:3, 0:0, 0:2)
148 KH Sanok - Wojas Podhale 6:1 (0:1, 2:0, 4:0)
149 TKH
Nesta Toruń - KH Pol-Aqua Zagłębie 5:4k (1:2, 3:2, 0:0 - 0:0, 2:0)
150 Akuna Naprzód Janów - Energa Stoczniowiec 6:4 (1:2, 3:1, 2:1)

2.12.2008 (wtorek)

100 *Comarch Cracovia - GKS Tychy 4:3 (0:0, 4:0, 0:3)
186 **JKH GKS Jastrzębie - Energa Stoczniowiec 5:2 (1:2, 2:0, 2:0)

* - mecz przełożony z 26.10.2008
** - mecz przełożony z 23.12.2008


5.12.2008 (piątek)

151 Akuna Naprzód Janów - JKH GKS Jastrzębie 1:4 (0:1, 1:2, 0:1)
152 Energa Stoczniowiec - TKH
Nesta Toruń 4:3 (3:2, 1:0, 0:1)
153 KH Pol-Aqua Zagłębie - KH Sanok 7:5 (4:1, 2:0, 1:4)
154 Wojas Podhale - TMH Polonia Bytom 6:1 (1:0, 4:1, 1:0)
155 GKS Tychy - Comarch Cracovia 0:3 (0:0, 0:0, 0:3)

7.12.2008 (niedziela)

156 JKH GKS Jastrzębie - GKS Tychy 3:1 (2:0, 1:0, 0:1)
157 Comarch Cracovia - Wojas Podhale 1:2 (1:0, 0:1, 0:1)
158 TMH Polonia Bytom - KH Pol-Aqua Zagłębie 2:6 (1:1, 1:4, 0:1)
159 KH Sanok - Energa Stoczniowiec 5:3 (1:1, 2:1, 2:1)
160 TKH
Nesta Toruń - Akuna Naprzód Janów 3:4 (0:1, 0:2, 3:1)

9.12.2008 (wtorek)

161 TKH
Nesta Toruń - JKH GKS Jastrzębie 3:2k (0:0, 0:2, 2:0 - 0:0, 1:0)
162 Akuna Naprzód Janów - KH Sanok 7:3 (2:1, 2:1, 3:1)
163 Energa Stoczniowiec - TMH Polonia Bytom 5:3 (2:0, 1:1, 2:2)
164 KH Pol-Aqua Zagłębie - Comarch Cracovia 5:1 (0:0, 4:0, 1:1)
165 Wojas Podhale - GKS Tychy 6:0 (2:0, 4:0, 0:0)

12.12.2008 (piątek)

166 JKH GKS Jastrzębie - Wojas Podhale 2:4 (2:1, 0:2, 0:1)
167 GKS Tychy - KH Pol-Aqua Zagłębie 4:6 (2:3, 1:1, 1:2)
168 Comarch Cracovia - Energa Stoczniowiec 2:1d (0:0, 1:1, 0:0 - 1:0)
169 TMH Polonia Bytom - Akuna Naprzód Janów 0:8 (0:2, 0:3, 0:3)
170 KH Sanok - TKH
Nesta Toruń 1:3 (0:2, 0:0, 1:1)

14.12.2008 (niedziela)

171 KH Sanok - JKH GKS Jastrzębie 1:5 (0:2, 0:0, 1:3)
172 TKH
Nesta Toruń - TMH Polonia Bytom 6:3 (1:1, 1:1, 4:1)
173
Comarch Cracovia - Akuna Naprzód Janów 4:0 (0:0, 2:0, 2:0)
174 Energa Stoczniowiec - GKS Tychy 3:1 (1:1, 1:0, 1:0)
175 KH Pol-Aqua Zagłębie - Wojas Podhale 3:4 (1:2, 0:1, 2:1)

16.12.2008 (wtorek)

57 *Comarch Cracovia - Wojas Podhale 5:3 (0:1, 4:1, 1:1)
* - mecz przełożony z 5.10.2008


19.12.2008 (piątek)

176 JKH GKS Jastrzębie - KH Pol-Aqua Zagłębie 5:4 (1:2, 2:2, 2:0)
177 Wojas Podhale - Energa Stoczniowiec 2:0 (0:0, 1:0, 1:0)
178 GKS Tychy - Akuna Naprzód Janów (1:1, 1:0, 1:1)
179 Comarch Cracovia - TKH
Nesta Toruń 3:2d (0:0, 1:1, 1:1 - 1:0)
180 TMH Polonia Bytom - KH Sanok 1:0 (0:0, 1:0, 0:0)

21.12.2008 (niedziela)

181 TMH Polonia Bytom - JKH GKS Jastrzębie 2:5 (1:2, 0:3, 1:0)
182 KH Sanok - Comarch Cracovia 0:4 (0:0, 0:1, 0:3)
183 TKH
Nesta Toruń - GKS Tychy 4:3k (2:0, 1:0, 0:3 - 0:0, 2:0)
184 Akuna Naprzód Janów - Wojas Podhale 6:1 (0:0, 3:1, 3:0)
185 Energa Stoczniowiec - KH Pol-Aqua Zagłębie 2:1 (0:0, 1:0, 1:1)

23.12.2008 (wtorek)

186 *JKH GKS Jastrzębie - Energa Stoczniowiec 5:2 (1:2, 2:0, 2:0)
187 KH Pol-Aqua Zagłębie - Akuna Naprzód Janów 7:3 (2:2, 1:1, 4:0)
188 Wojas Podhale - TKH
Nesta Toruń 6:0 (2:0, 2:0, 2:0)
189 GKS Tychy - KH Sanok 6:0 (2:0, 2:0, 2:0)
190 Comarch Cracovia - TMH Polonia Bytom 9:2 (5:0, 2:0, 2:2)
* - mecz przełożony na 2.12.2008

ETAP II

Grupa (1-6):

Runda I

4.01.2009 (niedziela)

194 KH Pol-Aqua Zagłębie - GKS Tychy 3:4 (1:2, 2:2, 0:0)
195 Akuna Naprzód Janów – Energa Stoczniowiec 7:4 (3:0, 1:2, 3:2)
196 Wojas Podhale – Comarch Cracovia 3:2 (0:0, 1:1, 2:1)

6.01.2009 (wtorek)

197 Comarch Cracovia – GKS Tychy 1:0 (1:0, 0:0, 0:0)
198 Energa Stoczniowiec – Wojas Podhale 3:8 (1:3, 0:3, 2:2)
199 KH Pol-Aqua Zagłębie – Akuna Naprzód Janów 4:3 (2:2, 1:1, 1:0)

9.01.2009 (piątek)

200 Akuna Naprzód Janów - GKS Tychy 2:3 (0:1, 0:2, 2:0)
201 Wojas Podhale – KH Pol-Aqua Zagłębie 4:3 (0:1, 3:1, 1:1)
202 Comarch Cracovia – Energa Stoczniowiec 3:2d (0:1, 1:1, 1:0 - 1:0)

11.01.2009 (niedziela)

203 Energa Stoczniowiec – GKS Tychy 3:1 (1:0, 1:0, 1:1)
204 KH Pol-Aqua Zagłębie – Comarch Cracovia 1:3 (0:1, 1:2, 0:0)
205 Akuna Naprzód Janów – Wojas Podhale 1:4 (0:2, 1:1, 0:1)

Runda II

16.01.2009 (piątek)

206 GKS Tychy – Wojas Podhale 5:3 (0:0, 1:1, 4:2)
207 Akuna Naprzód Janów – Comarch Cracovia 5:3 (1:2, 3:0, 1:1)
208 KH Pol-Aqua Zagłębie – Energa Stoczniowiec 1:2 (1:0, 0:0, 0:2)

18.01.2009 (niedziela)

209 GKS Tychy - KH Pol-Aqua Zagłębie 3:2 (3:0, 0:0, 0:2)
210 Energa Stoczniowiec – Akuna Naprzód Janów 1:5 (1:0, 0:2, 0:3)
211 Comarch Cracovia – Wojas Podhale 0:5 (walkower)
20.01.2009 (wtorek)

212 GKS Tychy – Comarch Cracovia 2:4 (0:0, 2:2, 0:2)
213 Wojas Podhale – Energa Stoczniowiec 6:1 (2:1, 2:0, 2:0)
214 Akuna Naprzód Janów – KH Pol-Aqua Zagłębie 4:5k (0:0, 3:2, 1:2 - 0:0, 0:1)

23.01.2009 (piątek)

215 GKS Tychy - Akuna Naprzód Janów 2:1 (0:1, 0:0, 2:0) 
216 KH Pol-Aqua Zagłębie – Wojas Podhale 2:5 (1:1, 0:2, 1:2)
217 Energa Stoczniowiec – Comarch Cracovia 4:3 (1:2, 2:0, 1:1)

25.01.2009 (niedziela)

218 GKS Tychy – Energa Stoczniowiec 2:1 (0:1, 3:0, 0:1)
219 Comarch Cracovia – KH Pol-Aqua Zagłębie 6:2 (1:0, 2:1, 3:1)
220 Wojas Podhale – Akuna Naprzód Janów 2:1 (1:0, 1:0, 0:1)

27.01.2009 (wtorek)

191 Wojas Podhale – GKS Tychy 2:3 (0:1, 2:0, 0:2)
192 Comarch Cracovia – Akuna Naprzód Janów 8:4 (2:0, 3:3, 3:1)
193 Energa Stoczniowiec – KH Pol-Aqua Zagłębie 6:2 (1:0, 3:2, 2:0)

Grupa B (7-10):

Runda I


4.01.2009 (niedziela)

191 JKH GKS Jastrzębie – TMH Polonia Bytom 3:2 (1:2, 2:0, 0:0)
192 TKH Nesta Toruń – KH Sanok 4:2 (1:1, 2:1, 1:0)

9.01.2009 (piątek)

193 TMH Polonia Bytom – KH Sanok 2:6 (2:1, 0:3, 0:2)
194 JKH GKS Jastrzębie – TKH Nesta Toruń 7:3 (4:0, 1:1, 2:2)

11.01.2009 (niedziela)

195 TMH Polonia Bytom - TKH Nesta Toruń 1:5 (1:0, 0:2, 0:3)
196 KH Sanok – JKH GKS Jastrzębie 4:1 (1:1, 3:0, 0:0)

Runda II

16.01.2009 (piątek)

197 TMH Polonia Bytom – JKH GKS Jastrzębie 1:2 (0:1, 1:0, 0:1)
198 KH Sanok – TKH Nesta Toruń 3:2 (0:1, 2:0, 1:1)

18.01.2009 (niedziela)

199 KH Sanok – TMH Polonia Bytom 4:0 (3:0, 1:0, 0:0)
200 TKH Nesta Toruń – JKH GKS Jastrzębie 2:3k (0:1, 1:1, 1:0 - 0:0, 1:2)

23.01.2009 (piątek)

201 TKH Nesta Toruń - TMH Polonia Bytom 8:2 (2:0, 0:1, 6:1)
202 JKH GKS Jastrzębie – KH Sanok 3:4 (0:3, 1:0, 2:1)

* - oznacza przełożenie meczów ze względu na udział w rozgrywkach o Puchar
Kontynentalny drużyny Comarch Cracovia (II runda)

** - W przypadku zakwalifikowania się drużyny Comarch Cracovia do półfinału oraz finału Pucharu Kontynentalnego mecze tej drużyny będą przełożone w terminie późniejszym.


PLAY OFF

I Runda (1-8) 13, 14, 17, 18, 20 lutego 2009

13.02.2009 (piątek)

- Wojas Podhale - TKH Nesta Toruń 3:0 (1:0, 0:0, 2:0)
- Comarch Cracovia - JKH GKS Jastrzębie 2:0 (1:0, 0:0, 1:0)
- Stoczniowiec Gdańsk - Zagłębie Sosnowiec 3:4k (1:1, 1:1, 1:1 - 0:0, 1:2)
- GKS Tychy - Akuna Naprzód Janów 6:3 (2:1, 3:0, 1:2)

14.02.2009 (sobota)

- Wojas Podhale - TKH Nesta Toruń 4:2 (1:0, 1:1, 2:1)
- Comarch Cracovia - JKH GKS Jastrzębie 4:2 (0:0, 2:1, 2:1)
- Stoczniowiec Gdańsk - Zagłębie Sosnowiec 2:0 (1:0, 0:0, 1:0)
- GKS Tychy - Akuna Naprzód Janów 3:4k (0:2, 2:1, 1:0 - 0:0, 0:2)

17.02.2009 (wtorek)

- TKH Nesta Toruń - Wojas Podhale 3:6 (2:2, 0:2, 1:2)
- JKH GKS Jastrzębie - Comarch Cracovia 1:4 (0:1, 1:1, 0:2)
- Zagłębie Sosnowiec - Stoczniowiec Gdańsk 4:3k (1:3, 1:0, 1:0 - 0:0, 1:0)
- Akuna Naprzód Janów - GKS Tychy 1:2 (0:1, 1:1, 0:0)

18.02.2009 (środa)

- Zagłębie Sosnowiec - Stoczniowiec Gdańsk 0:1 (0:1, 0:0, 0:0)
- Akuna Naprzód Janów - GKS Tychy 2:4 (0:0, 1:1, 1:3)

20.02.2009 (piątek)

- Stoczniowiec Gdańsk - Zagłębie Sosnowiec 3:2k (0:1, 2:1, 0:0 - 0:0, 2:1)

II Runda (1-4) 24, 25, 28 lutego 2009, 1, 4, 6, 8 marca 2009

24.02.2009 (wtorek)

Wojas Podhale Nowy Targ - GKS Tychy 5:2 (1:0, 2:1, 2:1)
Comarch Cracovia Kraków - Stoczniowiec Gdańsk 0:0, 4:1, 0:1)

25.02.2009 (środa)

Wojas Podhale Nowy Targ - GKS Tychy 3:2 (1:0, 1:0, 1:2)

Comarch Cracovia Kraków - Stoczniowiec Gdańsk 5:0 (1:0, 3:0, 1:0)

28.02.2009 (sobota)


GKS Tychy - Wojas Podhale Nowy Targ 3:1 (0:0, 2:1, 1:0)
Stoczniowiec Gdańsk - Comarch Cracovia Kraków 4:5d (2:1, 1:0, 1:3 - 0:1)

01.03.2009 (niedziela)



GKS Tychy - Wojas Podhale Nowy Targ 4:3 (1:1, 2:1, 1:1)

Stoczniowiec Gdańsk - Comarch Cracovia Kraków 3:4 (2:0, 1:3, 0:1)

Drużyna Comarch Cracovia Kraków awansowała do finału PLH.

04.03.2009 (środa)

Wojas Podhale Nowy Targ - GKS Tychy 3:6 (0:1, 0:3, 2:2)

06.03.2009 (piątek)

GKS Tychy - Wojas Podhale Nowy Targ 3:2k (0:0, 0:1, 2:1 - 0:0, 1:0)

Drużyna GKS Tychy awansowała do finału PLH.

Finał play-off 9, 10, 12, 13, 16, 18, 20 marca 2009

Comarch Cracovia Kraków - GKS Tychy

09.03 Comarch Cracovia - GKS Tychy 5:4k (1:2, 1:0, 2:2 - 0:0, 1:0) [1:0]
10.03
Comarch Cracovia - GKS Tychy 2:1 (0:0, 1:1, 1:0) [2:0]
12.03 GKS Tychy - Comarch Cracovia 4:3 (0:0, 1:1, 3:2) [1:2]
13.03 GKS Tychy - Comarch Cracovia 1:3 (0:1, 1:2, 0:0) [1:3]
16.03 Comarch Cracovia - GKS Tychy 7:0 (2:0, 4:0, 1:0) [4:1]

Comarch Cracovia Kraków zdobyła złote a GKS Tychy srebrne medale Mistrzostw Polski.

O 3 miejsce 9, 10, 13, 14, 17 marca 2009

Wojas Podhale Nowy Targ - Energa Stoczniowiec Gdańsk

09.03 Wojas Podhale - Energa Stoczniowiec 6:2 (4:1, 2:0, 0:1) [1:0]

10.03
Wojas Podhale - Energa Stoczniowiec 7:4 (3:1, 0:1, 4:2) [2:0]

13.03
Energa Stoczniowiec - Wojas Podhale 3:4 (2:2, 0:2, 1;0) [0:3]

Wojas Podhale Nowy Targ zdobył brązowe medale Mistrzostw Polski.



II Runda (5-8) 27 lutego 2009, 1 marca 2009

27.01.2009 (piątek)

TKH Nesta Toruń - Akuna Naprzód Janów 7:2 (2:1, 3:0, 2:1)
JKH GKS Jastrzębie - Pol-Aqua Zagłębie Sosnowiec 3:4 (1:2, 0:1, 2:1)

01.03.2009 (niedziela)

Akuna Naprzód Janów - TKH Nesta Toruń 8:2k (2:0, 2:2, 3:0 - k 2:1)
Pol-Aqua Zagłębie Sosnowiec - JKH GKS Jastrzębie 4:3 (2:2, 0:0, 2:1)

III Runda (5-6) 6, 8 marca 2009

06.03.2009 (piątek)

Pol-Aqua Zagłębie Sosnowiec - Akuna Naprzód Janów 5:6 (1:3, 2:3, 2:0)

08.03.2009 (piątek)

Akuna Naprzód Janów - Pol-Aqua Zagłębie Sosnowiec 6:5 (2:3, 3:1, 0:1 - 1:0)

5 miejsce zajęła drużyna Akuna Naprzód Janów.

III Runda (7-8) 6, 8 marca 2009

06.03.2009 (piątek)


TKH Nesta Toruń - JKH GKS Jastrzębie 1:2 (0:0, 0:1, 1:1)

08.03.2009 (piątek)



JKH GKS Jastrzębie - TKH Nesta Toruń 7:2 (2:1, 1:1, 4:0)

7 miejsce zajęła drużyna JKH GKS Jastrzębie.



O utrzymanie w PLH (9-10) 15, 20, 22, 27 lutego 2009, 1, 6, 8 marca 2009

15.02.2009 (niedziela)

Ciarko KH Sanok - Bisset Polonia Bytom 3:1 (1:1, 2:0, 0:0)

20.02.2009 (piątek)

Bisset Polonia Bytom - Ciarko KH Sanok 3:5 (0:0, 0:1, 3:4)

22.02.2009 (niedziela)


Bisset Polonia Bytom - Ciarko KH Sanok 6:7k (2:2, 2:2, 2:2 - 0:0, 0:2)

27.02.2009 (piątek)

Ciarko KH Sanok - Bisset Polonia Bytom 8:2 (2:0, 2:0, 4:2)

Ciarko KH Sanok utrzymał się w PLH. Drużyna Bisset Polonii Bytom spada do I Ligi.



drukuj całą stronę