Treść strony

TERMINARZ & WYNIKI 2009/ 2010

RUNDA ZASADNICZA

I CZĘŚĆ
PLH (1-10)

Runda I

11.09.2009 (piątek)
*1    TH Unia Oświęcim - Comarch Cracovia 1:2 (0:0, 0:1, 1:1)
*2    GKS Tychy - Ciarko KH Sanok 4:2 (1:0, 3:1, 0:1)
*3    Wojas Podhale - TKH Nesta Toruń 4:1 (2:1, 1:0, 1:0)
*4    Energa Stoczniowiec - JKH GKS Jastrzębie 6:2 (0:1, 5:0, 1:1)
*5    Akuna Naprzód Janów - KH Pol-Aqua Zagłębie 4:2 (1:0, 1:1, 2:1) 

* W przypadku rozgrywania meczu Polska-Rosja w dn. 11.09.09r. mecze przełożone na dzień 29.09.2009r.

13.09.2009 (niedziela)
6    TH Unia Oświęcim - KH Pol-Aqua Zagłębie 3:5 (2:2, 0:1, 1:2)
7    JKH GKS Jastrzębie - Akuna Naprzód Janów 8:0 (2:0, 2:0, 4:0)
8    TKH Nesta Toruń - Energa Stoczniowiec 3:2 (2:1, 1:1, 0:0)

9    Ciarko KH Sanok - Wojas Podhale 2:4 (2:0, 0:2, 0:2)
10   Comarch Cracovia - GKS Tychy 3:4 (0:2, 2:2, 1:0)

15.09.2009 (wtorek)
64    **
Comarch Cracovia - Energa Stoczniowiec 4:2 (2:1, 1:0, 1:1)
    ** mecz przełożony z dnia 23.10.2009r.

18.09.2009 (piątek)
11    GKS Tychy - TH Unia Oświęcim 3:2 (2:0, 0:2, 1:0)
12    Wojas Podhale - Comarch Cracovia 2:3d (0:0, 2:0, 0:2 - 0:1)
13    Energa Stoczniowiec - Ciarko KH Sanok 3:2 (1:0, 0:2, 2:0)
14    Akuna Naprzód Janów - TKH Nesta Toruń 2:1 (0:1, 1:0, 1:0)
15    KH Pol-Aqua Zagłębie - JKH GKS Jastrzębie 3:6 (2:1, 1:4, 0:1)

20.09.2009 (niedziela)
16    TH Unia Oświęcim - JKH GKS Jastrzębie 3:6 (1:2, 2:2, 0:2)
17    TKH Nesta Toruń - KH Pol-Aqua Zagłębie 3:4 (1:1, 1:2, 1:1)
18    Ciarko KH Sanok - Akuna Naprzód Janów 7:3 (3:1, 1:2, 3:0)
19    
Energa Stoczniowiec - Comarch Cracovia 2:4 (1:3, 0:0, 1:1)
20    GKS Tychy - Wojas Podhale 2:1d (0:0, 1:1, 0:0 - 1:0)

23.09.2009 (środa)
68    ** Comarch Cracovia - Akuna Naprzód Janów 1:2 (1:0, 0:1, 0:1)
    ** mecz przełożony z dnia  25.10.2009r.

25.09.2009 (piątek)
21    Wojas Podhale - TH Unia Oświęcim 5:1 (3:0, 2:0, 0:1)
22    Energa Stoczniowiec - GKS Tychy 4:7 (2:3, 2:3, 0:1)
23    Akuna Naprzód Janów - Comarch Cracovia 1:6 (0:3, 0:2, 1:1)
24    KH Pol-Aqua Zagłębie - Ciarko KH Sanok 4:2 (0:1, 3:1, 1:0)
25    JKH GKS Jastrzębie - TKH Nesta Toruń 5:1 (2:0, 0:1, 3:0)

27.09.2009 (niedziela)
26    TH Unia Oświęcim - TKH Nesta Toruń 7:1 (3:0, 2:0, 2:1)
27    Ciarko KH Sanok - JKH GKS Jastrzębie 2:4 (0:0, 1:1, 1:3)
28    Comarch Cracovia - KH Pol-Aqua Zagłębie 2:5 (1:3, 0:1, 1:1)
29    GKS Tychy - Akuna Naprzód Janów 5:2 (0:0, 2:0, 3:2)
30    Wojas Podhale - Energa Stoczniowiec 4:7 (0:2, 1:3, 3:2)

29.09.2009 (wtorek)
*1    TH Unia Oświęcim - Comarch Cracovia 1:2 (0:0, 0:1, 1:1)
*2    GKS Tychy - Ciarko KH Sanok 4:2 (1:0, 3:1, 0:1)
*3    Wojas Podhale - TKH Nesta Toruń 4:1 (2:1, 1:0, 1:0)
*4    Energa Stoczniowiec - JKH GKS Jastrzębie 6:2 (0:1, 5:0, 1:1)
*5    Akuna Naprzód Janów - KH Pol-Aqua Zagłębie 4:2 (1:0, 1:1, 2:1)
* W przypadku rozgrywania meczu Polska-Rosja w dn. 11.09.09r. mecze przełożone z dnia 11.09.2009r.

02.10.2009 (piątek)
31    Energa Stoczniowiec - TH Unia Oświęcim 6:4 (0:0, 3:0, 3:4) 
32    Akuna Naprzód Janów - Wojas Podhale 5:4 (0:2, 2:0, 3:2) 
33    KH Pol-Aqua Zagłębie - GKS Tychy 2:5 (1:2, 0:1, 1:2) 
34    JKH GKS Jastrzębie - Comarch Cracovia 2:4 (0:0, 2:2, 0:2) 
35    TKH Nesta Toruń - Ciarko KH Sanok 4:3 (0:0, 4:3, 0:0)

04.10.2009 (niedziela)
36    TH Unia Oświęcim - Ciarko KH Sanok 4:1 (0:0, 2:1, 2:0)
37    Comarch Cracovia - TKH Nesta Toruń 3:2 D (1:1, 0:0, 1:1, 1:0)
38    GKS Tychy - JKH GKS Jastrzębie 6:0 (3:0, 3:0, 0:0)
39    Wojas Podhale - KH Pol-Aqua Zagłębie 3:4 K (3:0, 0:1, 0:2, 0:0, 0:1)
40    Energa Stoczniowiec - Akuna Naprzód Janów 6:1 (0:1, 1:0, 5:0)

09.10.2009 (piątek)
41    Akuna Naprzód Janów - TH Unia Oświęcim 4:5 (0:0, 3:4, 1:1)  
42    KH Pol-Aqua Zagłębie - Energa Stoczniowiec 7:5 (3:3, 2:2, 2:0)
43    JKH GKS Jastrzębie - Wojas Podhale 1:3 (0:1, 0:2, 1:0) 
44    TKH Nesta Toruń - GKS Tychy 2:4 (2:3, 1:0, 0:0)   
45    Ciarko KH Sanok - Comarch Cracovia 3:5 (0:3, 1:0, 2:2)

drukuj


Runda II

11.10.2009 (niedziela)
46    Comarch Cracovia - TH Unia Oświęcim 9:5 (4:2, 4:2, 1:1)
47    Ciarko KH Sanok - GKS Tychy 3:4 d (0:2, 2:0, 1:1, 0:1)
48    TKH Nesta Toruń - Wojas Podhale 3:0 (0:0, 1:0, 2:0)
49    JKH GKS Jastrzębie - Energa Stoczniowiec 2:4 (2:2, 0:1, 0:1)
50    KH Pol-Aqua Zagłębie - Akuna Naprzód Janów 7:0 (2:0, 1:0, 4:0) 
    
16.10.2009 (piątek)
51    KH Pol-Aqua Zagłębie - TH Unia Oświęcim 8:3 (4:1, 2:1, 2:1)
52    Akuna Naprzód Janów - JKH GKS Jastrzębie 3:2 (2:0, 0:1, 1:1)
53    Energa Stoczniowiec - TKH Nesta Toruń 2:1 (1:0, 1:0, 0:1)
54    Wojas Podhale - Ciarko KH Sanok 6:1 (2:0, 2:0, 2:1)
55    GKS Tychy - Comarch Cracovia 3:1 (1:0, 2:0, 0:1)

18.10.2009 (niedziela)
56    TH Unia Oświęcim - GKS Tychy 3:2 (1:0, 1:0, 1:2)
57    Comarch Cracovia - Wojas Podhale 3:0 (0:0, 2:0, 1:0)
58    Ciarko KH Sanok - Energa Stoczniowiec 3:4d (0:2, 2:1, 1:0 - 0:1)
59    TKH Nesta Toruń - Akuna Naprzód Janów*** 1:4 (0:1, 0:1, 1:2)
60    JKH GKS Jastrzębie - KH Pol-Aqua Zagłębie 7:4 (2:2, 4:2, 1:0)
*** mecz przełożony na 20.10.2009

20.10.2009 (wtorek)
59    TKH Nesta Toruń - Akuna Naprzód Janów* 1:4 (0:1, 0:1, 1:2)
*** mecz przełożony z 18.10.2009

23.10.2009 (piątek)
61    JKH GKS Jastrzębie - TH Unia Oświęcim 5:2 (1:0, 1:2, 3:0)
62    KH Pol-Aqua Zagłębie - TKH Nesta Toruń 6:3 (1:0, 1:2, 4:1)
63    Akuna Naprzód Janów - Ciarko KH Sanok 6:1 (0:0, 4:0, 2:1) 
64    **
Comarch Cracovia - Energa Stoczniowiec 4:2 (2:1, 1:0, 1:1)
65    Wojas Podhale - GKS Tychy 4:3 (1:0, 1:1, 2:2)
    ** mecz przełożony na dzień 15.09.2009r.

25.10.2009 (niedziela)
66    TH Unia Oświęcim - Wojas Podhale 4:7 (2:3, 1:4, 1:0)
67    GKS Tychy - Energa Stoczniowiec 3:1 (2:0, 1:0, 0:1)
68    ** Comarch Cracovia - Akuna Naprzód Janów - 1:2 (1:0, 0:1, 0:1)
69    Ciarko KH Sanok - KH Pol-Aqua Zagłębie 8:4 (2:1, 2:1, 4:2)
70    TKH Nesta Toruń - JKH GKS Jastrzębie 2:1 k (1:1, 0:0, 0:0, 0:0, 1:0
   ** mecz przełożony na dzień 22.09.2009r.

30.10.2009 (piątek)
71    TKH Nesta Toruń - TH Unia Oświęcim 6:3 (2:0, 1:2, 3:1)
72    JKH GKS Jastrzębie - Ciarko KH Sanok 9:2 (4:0, 3:1, 2:1)
73    KH Pol-Aqua Zagłębie - Comarch Cracovia 6:3 (2:0, 3:2, 1:1)
74    Akuna Naprzód Janów - GKS Tychy 2:7 (0:0, 0:1, 2:6)
75    Energa Stoczniowiec - Wojas Podhale 3:1 (0:0, 2:0, 1:1)

10.11.2009 (wtorek)
76    ***TH Unia Oświęcim - Energa Stoczniowiec 5:3 (1:2, 2:0,2:1)
77    Wojas Podhale - Akuna Naprzód Janów 5:1 (0:1, 3:0, 2:0)
78    GKS Tychy - KH Pol-Aqua Zagłębie 3:4 k (1:2, 1:1, 1:0, 0:0, 0:1)
79    Comarch Cracovia - JKH GKS Jastrzębie 3:0 (0:0, 1:0, 2:0)
80    Ciarko KH Sanok - TKH Nesta Toruń 1:2 (1:0, 0:1, 0:1)
*** Mecz przełożony na 11.11.2009r.

11.11.2009 (Środa)
76 ***TH Unia Oświęcim - Energa Stoczniowiec 5:3 (1:2, 2:0, 2:1)
*** Mecz przełożony z 10.11.2009r.

13.11.2009 (piątek)
81 Ciarko KH Sanok - TH Unia Oświęcim 1:4 (0:0, 0:4, 1:0) 
82
 TKH Nesta Toruń - Comarch Cracovia 1:2 d (0:1, 1:0, 0:0, 0:1)
83 JKH GKS Jastrzębie - GKS Tychy 4:1 (3:0, 0:1, 1:0)
84 KH Pol-Aqua Zagłębie - Wojas Podhale 4:5 k (1:1, 1:1, 2:2, 0:0, 0:1)  
85 Akuna Naprzód Janów - Energa Stoczniowiec 6:4 (2:2, 3:2, 1:0) 

15.11.2009 (niedziela)
86 Aksam Unia Oświęcim - Akuna Naprzód 3:6 (1:1, 2:3, 0:2)
87 Energa Stoczniowiec - KH Pol-Aqua Zagłębie 5:7 (3:1, 0:2, 2:4)
88 Wojas Podhale - JKH GKS Jastrzębie 3:1 (0:0, 2:0, 1:1)
89 GKS Tychy - TKH Nesta Toruń 4:1 (1:0, 1:1, 2:0)
90 Comarch Cracovia - Ciarko KH Sanok 8:3 (0:2, 4:1, 4:0)

* W przypadku rozgrywania meczu Polska-Rosja w dn. 11.09.09r. mecze przełożone na dzień 29.09.2009r.

** oznacza przełożenie meczów ze względu na udział w rozgrywkach o Puchar Kontynentalny drużyny Comarch Cracovia.

*** Mecz przełożony z innych powodów.

drukuj

II CZĘŚĆ:

Grupa A (miejsca 1-6 PLH)

Grupa B (miejsca 7-10 PLH i 1-2 I liga)

6 rund każdy z każdym (30 spotkań) w terminach:

Listopad: 17,  20,  22,  24, 27,  29
Grudzień: 1,  4,  6,  8,  11,  13,  15,  22
Styczeń: 3,  5,  8, 10,  12, 15,  17,  22,  24,  26,  29,  31
Luty: 2,  5,  7,  9

Runda I

17.11.2009 (wtorek)
GKS Tychy – Akuna Naprzód Janów 2:0 (0:0, 1:0, 1:0)
Comarch Cracovia – JKH GKS Jastrzębie 6:3 (1:0, 3:3, 2:0)
KH Pol-Aqua Zagłębie – Wojas Podhale 3:6 (2:2, 0:2, 1:2)
Energa Stoczniowiec - pauzuje
TKH Nesta Toruń - KTH Krynica 4:3 D (0:0, 2:2, 1:1, 1:0) 
 
Aksam Unia Oświęcim - Ciarko KH Sanok 3:1 (0:0, 2:0, 1:1)

20.11.2009 (piątek)
Akuna Naprzód Janów – Wojas Podhale 3:5 (0:2, 0:2, 3:1)
JKH GKS Jastrzębie – KH Pol-Aqua Zagłębie 4:5 k (2:2, 1:2, 1:0, 0:0, 0:1) 
GKS Tychy – Comarch Cracovia 3:4 (1:1, 0:3, 2:0)
Ciarko KH Sanok - pauzuje
KTH Krynica - Aksam Unia Oświęcim 2:7 (1:1, 1:3, 0:3)
Energa Stoczniowiec - TKH Nesta Toruń 11:3 (0:0, 8:1, 3:2)

22.11.2009 (niedziela)
Comarch Cracovia – Akuna Naprzód Janów 2:3 (1:1, 0:2, 1:0)
KH Pol-Aqua Zagłębie – GKS Tychy 2:3 (1:0, 1:2, 1:0)
Wojas Podhale – JKH GKS Jastrzębie 5:2 (1:0, 2:0, 2:2)
TKH Nesta Toruń - pauzuje
Aksam Unia Oświęcim - Energa Stoczniowiec 3:2 k (0:2, 1:0, 1:0, 0:0, 1:0)
Ciarko KH Sanok - KTH Krynica 8:1 (3:1, 3:0, 2:0)

24.11.2009 (wtorek)
Akuna Naprzód Janów – JKH GKS Jastrzębie 3:4 k (0:0, 3:3, 0:0, 0:0, 0:1)
GKS Tychy – Wojas Podhale 6:1 (4:0, 1:0, 1:1)
Comarch Cracovia – KH Pol-Aqua Zagłębie 7:0 (3:0, 3:0, 1:0)
KTH Krynica - pauzuje
Ciarko Sanok - Energa Stoczniowiec 6:4 (2:2, 1:1, 3:1) 
TKH Nesta Toruń - Aksam Unia Oświęcim 0:3 (0:0, 0:0, 0:3)

26.11.2009 (czwartek)

*KTH Krynica - Energa Stoczniowiec 2:3D (1:1, 0:1, 1:0; 0:1)

* - mecz przełożony z 27.11

27.11.2009 (piątek)
KH Pol-Aqua Zagłębie – Akuna Naprzód Janów 9:1 (1:0, 4:1, 4:0)
*Wojas Podhale – Comarch Cracovia 3:6 (0:2, 2:0, 1:4)
JKH GKS Jastrzębie – GKS Tychy 3:4 K (1:2, 1:0, 1:1, 0:0, 0:1)
Aksam Unia Oświęcim - pauzuje
Ciarko KH Sanok - TKH Nesta Toruń 3:0 (2:0, 1:0, 0:0)
**KTH Krynica - Energa Stoczniowiec 2:3 D (1:1, 0:1, 1:0, 0:1)

* - mecz przełożony na 29.12.
** - mecz przełożony na 26.11

Runda II

28.11.2009 (Sobota)

* KTH Krynica - TKH Nesta Toruń 3:5 (1:5, 0:2, 0:0)

* - mecz przełożony z 29.11

29.11.2009 (niedziela)
Akuna Naprzód Janów – GKS Tychy 3:5 (0:2, 2:0, 1:3)
*JKH GKS Jastrzębie – Comarch Cracovia 4:5 (1:2, 3:1, 0:2)
Wojas Podhale – KH Pol-Aqua Zagłębie 7:3 (1:1, 3:0, 3:2)
Energa Stoczniowiec - pauzuje
**KTH Krynica - TKH Nesta Toruń 3:5 (1:5, 2:0, 0:0)
Ciarko KH Sanok - Aksam Unia Oświęcim 1:4 (0:1, 0:2, 1:1)

* - mecz przełożony na 27.12
** - mecz przełożony na 28.11

01.12.2009 (wtorek)
Wojas Podhale – Akuna Naprzód Janów 3:5 (1:3, 2:0, 0:2)
KH Pol-Aqua Zagłębie – JKH GKS Jastrzębie 7:4 (2:3, 2:0, 3:1)
*Comarch Cracovia – GKS Tychy 2:3 D (1:1, 0:1, 1:0, 0:1)
Ciarko KH Sanok - pauzuje
Aksam Unia Oświęcim - KTH Krynica 5:0 (walkower)
** Energa Stoczniowiec - TKH Nesta Toruń 2:1 (1:1, 0:0, 1:0)

* - mecz przełożony na 02.12
** - zmiana gospodarza

02.12.2009 (środa)

* Comarch Cracovia - GKS Tychy 2:3 D (1:1, 0:1, 1:0, 0:1)

* - mecz przełożony z 01.12

04.12.2009 (piątek)
Akuna Naprzód Janów – Comarch Cracovia 2:3 D (1:1, 0:1, 1:0, 0:1)
GKS Tychy – KH Pol-Aqua Zagłębie 1:4 (1:2, 0:0, 0:2)
JKH GKS Jastrzębie – Wojas Podhale 3:6 (2:1, 1:2, 0:3)
TKH Nesta Toruń - pauzuje
Energa Stoczniowiec - Aksam Unia Oświęcim 3:2 (1:1, 0:1, 2:0)
*KTH Krynica - Ciarko KH Sanok 4:2 (2:0, 2:1, 0:1) 

* - mecz przełożony na 18.12.

06.12.2009 (niedziela)
JKH GKS Jastrzębie – Akuna Naprzód Janów 2:1 (0:1, 1:0, 1:0)
Wojas Podhale – GKS Tychy 4:3 (1:0, 3:3, 0:0)
KH Pol-Aqua Zagłębie – Comarch Cracovia 1:5 (0:1, 1:2, 0:2)
KTH Krynica - pauzuje
*Energa Stoczniowiec - Ciarko KH Sanok 4:2 (1:1, 0:1, 3:0)
Aksam Unia Oświęcim - TKH Nesta Toruń 3:6 (1:2, 1:2, 1:2)

* - zmiana gospodarza

08.12.2009 (wtorek)
Akuna Naprzód Janów – KH Pol-Aqua Zagłębie 2:15 (0:4, 1:5, 1:6)
Comarch Cracovia – Wojas Podhale 11:3 (7:2, 3:1, 1:0)
GKS Tychy – JKH GKS Jastrzębie 7:2 (2:0, 3:2, 2:0)
Aksam Unia Oświęcim - pauzuje
TKH Nesta Toruń - Ciarko KH Sanok 4:2 (0:0, 1:1, 3:1)
Energa Stoczniowiec - KTH Krynica 4:1 (0:0, 2:1, 2:0)

09.12.2009 (środa)

*TKH Nesta Toruń - KTH Krynica 6:2 (3:1, 1:0, 2:1)

* - mecz przełożony z 11.12

Runda III

11.12.2009 (piątek)
GKS Tychy – Akuna Naprzód Janów 3:1 (1:1, 2:0, 0:0)
Comarch Cracovia – JKH GKS Jastrzębie 8:2 (5:0, 2:0, 1:2)
KH Pol-Aqua Zagłębie – Wojas Podhale 3:6 (0:2, 3:1, 0:3) 
Energa Stoczniowiec - pauzuje
*TKH Nesta Toruń - KTH Krynica 6:2 (3:1, 1:0, 2:1)
Aksam Unia Oświęcim - Ciarko KH Sanok 4:3 d (1:0, 0:2, 2:1, 1:0)

* - mecz przełożony na 09.12

13.12.2009 (niedziela)
Akuna Naprzód Janów – Wojas Podhale 6:7 (4:3, 2:3, 0:1)
JKH GKS Jastrzębie – KH Pol-Aqua Zagłębie 6:4 (0:1, 4:2, 2:1)
GKS Tychy – Comarch Cracovia 2:3 (0:0, 1:3, 1:0)
Ciarko KH Sanok - pauzuje
KTH Krynica - Aksam Unia Oświęcim 2:7 (0:2, 1:3, 1:2)
* TKH Nesta Toruń - Energa Stoczniowiec 2:5 (2:1, 0:2, 0:2)

* - zmiana gospodarza

15.12.2009 (wtorek)
Comarch Cracovia – Akuna Naprzód Janów 5:2 (3:0, 1:2, 1:0)
KH Pol-Aqua Zagłębie – GKS Tychy 1:3 (0:0, 0:2, 1:1)
Wojas Podhale – JKH GKS Jastrzębie 5:4 k (0:1, 2:1, 2:2, 0:0, 1:0)
TKH Nesta Toruń - pauzuje
Aksam Unia Oświęcim - Energa Stoczniowiec 7:5 (1:1, 1:3, 5:1)
Ciarko KH Sanok - KTH Krynica 7:3 (3:0, 3:2, 1:1)

18.12.2009 (piątek)

*KS KTH Krynica - Ciarko KH Sanok 4:2 (2:0, 2:1, 0:1)

* -  mecz przełożony z 04.12

22.12.2009 (wtorek)
Akuna Naprzód Janów – JKH GKS Jastrzębie 7:4 (2:0, 2:2, 3:2)
GKS Tychy – Wojas Podhale 6:1 (3:1, 1:0, 2:0)
Comarch Cracovia – KH Pol-Aqua Zagłębie 5:3 (1:0, 1:2, 3:1)
KTH Krynica - pauzuje
*Ciarko KH Sanok - Energa Stoczniowiec 6:2 (0:0, 3:0, 3:2)
TKH Nesta Toruń - Aksam Unia Oświęcim 2:3 (0:1, 2:0, 0:2)

* - zmiana gospodarza

27.12.2009 (niedziela)
** JKH Jastrzębie - Comarch Cracovia 4:5 (1:2, 3:1, 0:2)

** - mecz przełożony z 29.11 

29.12.2009 (wtorek)
** Wojas Podhale - Comarch Cracovia 3:6 (0:2, 2:0, 1:4)

** - mecz przełożony z 27.11

03.01.2010 (niedziela)
KH Pol-Aqua Zagłębie – Akuna Naprzód Janów 6:2 (2:2, 3:0, 1:0)
Wojas Podhale – Comarch Cracovia 8:4 (1:3, 5:0, 2:1)
JKH GKS Jastrzębie – GKS Tychy 1:2 (0:0, 1:1, 0:1)
Aksam Unia Oświęcim - pauzuje
Ciarko KH Sanok - TKH Nesta Toruń 3:0 (0:0, 1:0, 2:0)
*KTH Krynica - Energa Stoczniowiec 3:5 (0:2, 2:1, 1:2)

* - mecz przełożony na 6.01.2010.

Runda IV

04.01.2010 (poniedziałek)
*KTH Krynica - TKH Nesta Toruń 4:3 k (2:0, 1:0, 0:3, 0:0, 1:0)

* - mecz przełożony z 5.01.2010.

05.01.2010 (wtorek)
Akuna Naprzód Janów – GKS Tychy 0:2 (0:1, 0:0, 0:1)

**Comarch Cracovia -
JKH GKS Jastrzębie 4:0 (1:0, 1:0, 2:0)
**KH Pol-Aqua Zagłębie -
Wojas Podhale 2:3 (0:1, 1:0, 1:2)
Energa Stoczniowiec - pauzuje
*KTH Krynica - TKH Nesta Toruń 4:3 k (2:0, 1:0, 0:3, 0:0, 1:0)
Ciarko KH Sanok - Aksam Unia Oświęcim 5:1 (0:0, 3:0, 2:1)

* - mecz przełożony na 4.01.2010.
** - zmiana gospodarza

06.01.2010 (środa)
*KTH Krynica - Energa Stoczniowiec 3:5 (0:2, 2:1, 1:2)

* - mecz przełożony z 3.01.2010.

08.01.2010 (piątek)
Wojas Podhale - Akuna Naprzód Janów 8:4 (0:1 5:1, 3:2)
KH Pol-Aqua Zagłębie - JKH GKS Jastrzębie 8:2 (2:0, 4:1, 2:1)
Comarch Cracovia - GKS Tychy 2:5 (0:1, 1:2, 1:2)
Ciarko KH Sanok - Pauzuje
Aksam Unia Oświęcim - KTH Krynica 9:3 (3:1, 3:0, 3:2)
*Energa Stoczniowiec - TKH Nesta Toruń 6:3 (1:0, 3:3, 2:0)

* - zmiana gospodarza

10.01.2010 (niedziela)
Akuna Naprzód Janów – Comarch Cracovia 0:5 (0:2, 0:1, 0:2)
GKS Tychy – KH Pol-Aqua Zagłębie 5:4 K (1:1, 1:2, 2:1, 0:0, 1:0)

*Wojas Podhale -
JKH GKS Jastrzębie 3:2 (1:1, 2:0, 0:1) 
TKH Nesta Toruń - pauzuje
Energa Stoczniowiec - Aksam Unia Oświęcim 2:5 (2:0, 0:2, 0:3)
KTH Krynica - Ciarko KH Sanok 3:4 D (1:1, 0:1, 2:1, 0:1)

* - zmiana gospodarza

12.01.2010 (wtorek)
*Akuna Naprzód Janów -
JKH GKS Jastrzębie 3:2 K (0:0, 1:1, 1:1, 0:0, 1:0) 
Wojas Podhale – GKS Tychy 4:2 (1:0, 1:1, 2:1)
KH Pol-Aqua Zagłębie – Comarch Cracovia 1:4 (0:1, 0:2, 1:1)
KTH Krynica - pauzuje
*-**Energa Stoczniowiec - Ciarko KH Sanok 0:5 (0:1, 0:1, 0:3)
Aksam Unia Oświęcim - TKH Nesta Toruń 6:0 (0:0, 3:0, 3:0)

* - zmiana gospodarza
** - Mecz przełożony na 13.01

13.01.2010 (Środa)
*-** Energa Stoczniowiec - Ciarko KH Sanok 0:5 (0:1, 0:1, 0:3)

* - Zmiana gospodarza
** - Mecz przełożony z 12.01

15.01.2010 (piątek)
Akuna Naprzód Janów -
KH Pol-Aqua Zagłębie 4:3 D (1:1, 1:2, 1:0, 1:0) 
Comarch Cracovia – W
ojas Podhale 5:3 (0:1, 3:1, 2:1)
GKS Tychy – JKH GKS Jastrzębie 2:6 (0:2, 1:1, 1:3)
Aksam Unia Oświęcim - pauzuje
TKH Nesta Toruń - Ciarko KH Sanok 1:2 K (0:0, 0:0, 1:1, 0:0, 0:1)
Energa Stoczniowiec - KTH Krynica 7:1 (2:0, 1:1, 4:0)

16.01.2010 (sobota)
*Energa Stoczniowiec - KTH Krynica 7:3 (4:0, 3:2, 0:1)

* - mecz przełożony z 9.02

Runda V

17.01.2010 (niedziela)GKS Tychy - Akuna Naprzód Janów 4:6 (1:3, 3:0, 0:3)
JKH GKS Jastrzębie - Comarch Cracovia 3:10 (0:5, 2:3, 1:2)
Wojas Podhale - Pol-Aqua Zagłębie 4:5 (1:1, 2:2, 1:2)
Energa Stoczniowiec - pauzuje
*TKH Nesta Toruń - KTH Krynica 3:1 (0:0, 1:0, 2:1)
Aksam Unia Oświęcim - Ciarko KH Sanok 2:1 (2:0, 0:1, 0:0)

* - mecz przełożony na 20.01

20.01.2010 (Środa)

*TKH Nesta Toruń - KTH Krynica 3:1 (0:0, 1:0, 2:1)

* - mecz przełożony z 17.01

22.01.2010 (piątek)
Akuna Naprzód Janów – Wojas Podhale 5:4 K (0:2, 2:1, 2:1, 0:0, 1:0)
JKH GKS Jastrzębie – KH Pol-Aqua Zagłębie 2:5 (1:2, 1:2, 0:1)
GKS Tychy – Comarch Cracovia 4:2 (3:1, 1:0, 0:1)
Ciarko KH Sanok - pauzuje
KTH Krynica - Aksam Unia Oświęcim 2:7 (1:2, 0:3, 1:2)
* TKH Nesta Toruń - Energa Stoczniowiec 2:5 (0:3, 0:1, 2:1)

* - zmiana gospodarza

24.01.2010 (niedziela)
Comarch Cracovia – Akuna Naprzód Janów 13:3 (4:0, 4:0, 5:3)
KH Pol-Aqua Zagłębie – GKS Tychy 3:4 (2:1, 1:1, 0:2)

*JKH GKS Jastrzębie -
Wojas Podhale 7:4 (2:2, 3:1, 2:1) 
TKH Nesta Toruń - pauzuje
Aksam Unia Oświęcim - Energa Stoczniowiec 2:3 (1:2, 1:0, 0:1)
Ciarko KH Sanok - KTH Krynica 10:4 (5:0, 3:0, 2:4)

* - zmiana gospodarza

26.01.2010 (wtorek)
*JKH GKS Jastrzębie -
Akuna Naprzód Janów 4:3 (0:0, 4:1, 0:2) 
GKS Tychy – Wojas Podhale 3:4 (1:0, 1:2, 1:2)
Comarch Cracovia – KH Pol-Aqua Zagłębie 6:3 (2:1, 2:0, 2:2)
KTH Krynica - pauzuje
*Ciarko KH Sanok - Energa Stoczniowiec 2:3 (1:0, 1:0, 0:3)
TKH Nesta Toruń - Aksam Unia Oświęcim 2:4 (1:0, 0:2, 1:2) 

* - zmiana gospodarza

27.01.2010 (środa)
*KTH Krynica - Energa Stoczniowiec
5:4 (2:1, 1:1, 2:2)

* - mecz przełożony z 29.01

29.01.2010 (piątek)
KH Pol-Aqua Zagłębie – Akuna Naprzód Janów 4:6 (2:0, 0:3, 2:3)
Wojas Podhale – Comarch Cracovia 3:5 (0:1, 2:1, 1:3)
JKH GKS Jastrzębie – GKS Tychy 2:3 (1:1, 1:0, 0:2)
Aksam Unia Oświęcim - pauzuje
Ciarko KH Sanok - TKH Nesta Toruń 4:0 (3:0, 0:0, 1:0)
*KTH Krynica - Energa Stoczniowiec
5:4 (2:1, 1:1, 2:2)

* - mecz przełożony na 27.01

Runda VI

30.01.2010 (sobota)
*KTH Krynica - TKH Nesta Toruń 8:2 (3:2, 2:0, 3:0)

* - mecz przełożony z 31.01

31.01.2010 (niedziela)
Akuna Naprzód Janów – GKS Tychy 6:3 (1:0, 5:2, 0:1)
JKH GKS Jastrzębie – Comarch Cracovia 0:4 (0:1, 0:1, 0:2)
Wojas Podhale – KH Pol-Aqua Zagłębie 4:3 D (1:2, 1:1, 1:0, 1:0)
Energa Stoczniowiec - pauzuje
*KTH Krynica - TKH Nesta Toruń 8:2 (3:2, 2:0, 3:0)
Ciarko KH Sanok - Aksam Unia Oświęcim 4:1 (2:0, 1:1, 1:0)

* - mecz przełożony na 30.01

02.02.2010 (wtorek)
Wojas Podhale – Akuna Naprzód Janów 5:1 (0:1, 4:0, 1:0)
KH Pol-Aqua Zagłębie – JKH GKS Jastrzębie 4:1 (1:0, 2:0, 1:1)
Comarch Cracovia – GKS Tychy 5:1 (1:0, 3:1, 1:0)
Ciarko KH Sanok - pauzuje
Aksam Unia Oświęcim - KTH Krynica 7:0 (1:0, 2:0, 4:0)
TKH Nesta Toruń - Energa Stoczniowiec 3:7 (0:2, 1:3, 2:2)

05.02.2010 (piątek)
Akuna Naprzód Janów – Comarch Cracovia 3:0 (1:0, 1:0, 1:0)
GKS Tychy – KH Pol-Aqua Zagłębie 5:2 (3:0, 2:1, 0:1)
JKH GKS Jastrzębie – Wojas Podhale 4:6 (0:1, 1:3, 3:2)
TKH Nesta Toruń - pauzuje
Energa Stoczniowiec - Aksam Unia Oświęcim 6:3 (3:0, 0:3, 3:0)
KTH Krynica - Ciarko KH Sanok 0:4 (0:0, 0:3, 0:1)

07.02.2010 (niedziela)
JKH GKS Jastrzębie – Akuna Naprzód Janów 6:3 (1:0, 1:2, 4:1)
Wojas Podhale – GKS Tychy 4:2 (2:2, 2:0, 0:0)
KH Pol-Aqua Zagłębie – Comarch Cracovia 7:1 (2:0, 3:1, 2:0)
KTH Krynica - pauzuje
*Energa Stoczniowiec - Ciarko KH Sanok 7:6 D (1:4, 2:2, 3:0, 1:0)
Aksam Unia Oświęcim - TKH Nesta Toruń 5:2 (2:0, 1:1, 2:1)

* - zmiana gospodarza

09.02.2010 (wtorek)
Akuna Naprzód Janów – KH Pol-Aqua Zagłębie 4:7 (1:3, 1:2, 2:2)
Comarch Cracovia – Wojas Podhale 4:3 D (1:2, 2:0, 0:1, 1:0)
GKS Tychy – JKH GKS Jastrzębie 6:1 (0:0, 5:1, 1:0)
Aksam Unia Oświęcim - pauzuje
TKH Nesta Toruń - Ciarko KH Sanok 2:6 (1:3, 0:2, 1:1)
*Energa Stoczniowiec - KTH Krynica 7:3 (4:0, 3:2, 0:1)

* - mecz przełożony na 16.01

** Oznacza przełożenie meczu ze względu na udział w rozgrywkach o Puchar Kontynentalny Comarch Cracovii.

Grupa C (miejsca 3-9 I Liga)

2 rundy każdy z każdym (14 spotkań) w terminach:

Listopad: 21, 22, 28, 29
Styczeń: 9, 10,   16, 17,   23, 24,   30, 31
Luty: 6, 7

 

drukuj

PLAY-OFF:

Grupa 1-8

6 drużyn z gr. A oraz 2 pierwsze drużyny z gr. B grają w terminach:

I runda (1-8):  luty 16, 17, 20, 21, 23

Comarch Cracovia - Energa Stoczniowiec 6:5 (2:0, 2:2, 2:3)
Comarch Cracovia - Energa Stoczniowiec 2:0 (0:0, 0:0, 2:0)
stan rywalizacji 3:0 Awans Cracovia

GKS Tychy - Aksam Unia Oświęcim 4:0 (1:0, 3:0, 0:0)
GKS Tychy - Aksam Unia Oświęcim 3:2 (2:1, 1:1, 0:0)
Aksam Unia Oświęcim - GKS Tychy 2:5 (1:1, 1:3, 0:1)
stan rywalizacji 3:0 Awans GKS Tychy

Wojas Podhale - JKH GKS Jastrzębie 3:4 K (1:0, 1:2, 1:1, 0:0, 0:1)
Wojas Podhale - JKH GKS Jastrzębie 5:1 (1:0, 1:1, 3:0)
JKH GKS Jastrzębie - Wojas Podhale 4:3 K (0:1, 1:0, 2:2, 0:0, 1:0)
JKH GKS Jastrzębie - Wojas Podhale 3:5 (0:1, 2:0, 1:4)
Bonus Podhale Awans Podhale

KH Pol-Aqua Zagłębie - Akuna Naprzód Janów 5:4 K (2:2, 2:0, 0:2, 0:0, 1:0)
KH Pol-Aqua Zagłębie - Akuna Naprzód Janów 7:4 (2:0, 3:2, 2:2)
Bonus Zagłębie Awans Zagłębie

 
II runda (1-4): luty 25, 26, marzec  1,  2,  5,  7,  9

Comarch Cracovia - KH Pol-Aqua Zagłębie 5:4 K (1:1, 2:2, 1:1, 0:0, 1:0)
Comarch Cracovia - KH Pol-Aqua Zagłębie 5:3 (2:0, 1:1, 2:2)
KH Pol-Aqua Zagłębie - Comarch Cracovia 1:4 (1:0, 0:3, 0:1)
Bonus Cracovia Awans Cracovia

GKS Tychy - Wojas Podhale 1:2 (0:0, 0:0, 1:2)
GKS Tychy - Wojas Podhale 4:1 (0:0, 0:1, 4:0)
Wojas Podhale - GKS Tychy 3:2 (1:0, 2:1, 0:1)
Wojas Podhale - GKS Tychy 2:6 (0:2, 1:2, 1:2)
GKS Tychy - Wojas Podhale 5:3 (0:1, 3:0, 2:2)
Wojas Podhale - GKS Tychy 6:0 (1:0, 3:0, 2:0) 
Bonus Podhale Stan rywalizacji 4:3 dla Podhala, Podhale zagra w finale


III runda (1-2): marzec 12, 13, 16, 17, 20, 22, 24

Comarch Cracovia - Wojas Podhale 3:4 (0:0, 1:3, 2:1)
Comarch Cracovia - Wojas Podhale 4:5 (2:1, 2:2, 0:2)
Wojas Podhale - Comarch Cracovia 5:2 (2:0, 1:1, 2:1)
Wojas Podhale - Comarch Cracovia 3:1 (2:1, 0:0, 1:0)
Bonus Cracovia Stan rywalizacji 4:1 dla Podhala
Wojas Podhale mistrzem Polski
Comarch Cracovia srebrnym medalistą


III runda (3-4): marzec 12, 13, 16, 17, 20, 22, 24

GKS Tychy - KH Pol-Aqua Zagłębie 4:5 D (0:1, 3:1, 1:2, 0:1)
GKS Tychy - KH Pol-Aqua Zagłębie 3:1 (1:0, 1:0, 1:1)
KH Pol-Aqua Zagłębie - GKS Tychy 4:5 (0:2, 1:1, 3:2)
KH Pol-Aqua Zagłębie - GKS Tychy 5:4 (0:0, 3:3, 2:1)
GKS Tychy - KH Pol-Aqua Zagłębie 3:2 (2:0, 1:1, 0:1)
Bonus GKS Tychy Stan rywalizacji 4:2 dla GKS-U Tychy
GKS TYCHY Bronzowym medalistą
IV Miejsce KH Pol-Aqua Zagłębie


II runda (5-8): luty 26, 28 (w tym dwumeczu musi być wyłoniony zwycięzca)

Akuna Naprzód Janów - Energa Stoczniowiec 4:7 (2:0, 2:5, 0:2)
Energa Stoczniowiec - Akuna Naprzód Janów 0:8 (2:0, 2:0, 4:0)
2:0 dla Stoczniowca Stoczniowiec zagra o miejsca 5-6

JKH GKS Jastrzębie - Aksam Unia Oświęcim 2:3 (0:1, 2:2, 0:0)
Aksam Unia Oświęcim - JKH GKS Jastrzębie 2:1 (1:1, 1:0, 0:0)
2:0 dla Unii Aksam Unia zagra o miejsca 5-6


III runda (5-6) Marzec 5, 7 (w tym dwumeczu musi być wyłoniony zwycięzca)

Aksam Unia Oświęcim - Energa Stoczniowiec 0:3 (0:1, 0:2, 0:0)
Energa Stoczniowiec - Aksam Unia Oświęcim 5:3 (3:2, 1:1, 1:0)
Stan rywalizacji 2:0 dla Stoczniowca
V Miejsce Energa Stoczniowiec
VI Miejsce Aksam Unia Oświęcim


III runda (7-8) Marzec 5, 7 (w tym dwumeczu musi być wyłoniony zwycięzca)

Akuna Naprzód Janów - JKH GKS Jastrzębie 3:4 K (0:0, 1:3, 2:0, 0:0, 0:1)
Bonus JKH Stan rywalizacji 2:0 dla JKH
VII Miejsce JKH GKS Jastrzębie
VIII Miejsce Akuna Naprzód Janów

Grupa 9-16

4 drużyny z gr. B (miejsca 3-6) oraz 4 drużyny z gr. C (1-4) grają w terminach:

I runda (9-16): luty 13, 14, 20,  21,  23

KH Ciarko Sanok - Mazowsze Legia 5:0 (2:0, 1:0, 2:0) 1:0
KH Ciarko Sanok - Mazowsze Legia 9:3 (2:1, 3:1, 4:1) 2:0
Mazowsze Legia - KH Ciarko Sanok 1:6 (1:2, 0:1, 0:3) 0:3 
Awans KH Sanok

TKH Nesta Toruń - UKS Sielec Sosnowiec 7:1 (2:0, 3:1, 2:0) 1:0
TKH Nesta Toruń - UKS Sielec Sosnowiec 12:1 (4:0, 5:0, 3:1) 2:0
UKS Sielec Sosnowiec - TKH Nesta Toruń 2:15 (1:5, 0:7, 1:3) 0:3
Awans TKH

KTH Krynica - MMKS Nowy Targ 6:0 (0:0, 3:0, 3:0) 2:0
KTH Krynica - MMKS Nowy Targ 9:2 (2:0, 3:0, 4:2) 3:0
Bonus dla KTH Awans KTH

HC GKS Katowice - MUKS Orlik Opole 7:3 (2:1, 4:0, 1:2) 2:0
HC GKS Katowice - MMKS Orlik Opole 2:0 (0:0, 1:0, 1:0) 3:0
Bonus dla GKS-U awans GKS

II RUNDA 9 - 12 Luty 27, 28 marzec 6, 7, 9

KH Ciarko Sanok - HC GKS Katowice 6:1 (1:0, 3:1, 2:0)
KH Ciarko Sanok - HC GKS Katowice 9:2 (5:2, 2:0, 2:0)
HC GKS Katowice - KH Ciarko Sanok 6:3 (3:0, 1:2, 2:1)
HC GKS Katowice - KH Ciarko Sanok 2:7 (1:2, 1:2, 0:3)
Stan Rywalizacj 3:1 dla Sanoka
KH Ciarko Sanok utrzymało się w PLH

TKH Nesta Toruń - KTH Krynica 4:7 (2:2, 0:4, 2:1)
TKH Nesta Toruń - KTH Krynica 4:2 (2:0, 1:2, 1:0)
KTH Krynica - TKH Nesta Toruń 2:1 (0:0, 2:1, 0:0)
KTH Krynica - TKH Nesta Toruń 5:3 (1:2, 3:0, 1:1)
Bonus TKH Stan rywalizacji 3:2 dla KTH
KTH Krynica zagra w przyszłym sezonie w PLH

III runda 9 - 10 marzec 13, 14, 20, 21, 23

KH Ciarko Sanok - KTH Krynica 7:2 (4:0, 1:1, 2:1)
KH Ciarko Sanok - KTH Krynica 6:0 (1:0, 1:0, 4:0)
Bonus dla Sanoka Stan rywalizacji 3:0 dla Ciarko Sanok
IX Miejsce KH Ciarko Sanok
X Miejsce KTH Krynica
                        

III runda 11 - 12 marzec 12

TKH Nesta Toruń - HC GKS Katowice 12:6 (5:1, 6:2, 1:3)
Stan rywalizacji 1:0 dla TKH
XI Miejsce TKH Nesta Toruń
XII Miejsce HC GKS Katowice
 

II runda (13-16): luty 26, 28 (w tym dwumeczu musi być wyłoniony zwycięzca)

MUKS Orlik Opole - Mazowsze Legia 3:2 (1:1, 2:0, 0:1)
Mazowsze Legia - MUKS Orlik Opole 6:2 (2:1, 2:0, 2:1)
Stan rywalizacji 1:1 Mazowsze Legia zagra o miejsca 13-14 lepsza różnica bramek

MMKS Nowy Targ - UKS Sielec Sosnowiec 7:0 (2:0, 1:0, 4:0)
UKS Sielec Sosnowiec - MMKS Nowy Targ 7:3 (4:1, 2:2, 1:0)
Stan rywalizacji 1:1 MMKS Nowy Targ zagra o miejsca 13-14 lepsza różnica bramek


III runda (13-14) marzec 5, 7 (w tym dwumeczu musi być wyłoniony zwycięzca)

MMKS Nowy Targ - Mazowsze Legia 3:0 (0:0, 1:0, 2:0)
Mazowsze Legia - MMKS Nowy Targ 6:2 (2:1, 2:1, 2:0)
Stan rywalizacji :1:1 Mazowsze Legia lepsza różnica bramek
XIII Miejsce Mazowsze Legia
XIV Miejsce MMKS Nowy Targ


III runda (15-16) marzec 5, 7 (w tym dwumeczu musi być wyłoniony zwycięzca)

MUKS Orlik Opole - UKS Sielec Sosnowiec 5:4 (1:1, 2:1, 2:2)
UKS Sielec Sosnowiec - MUKS Orlik Opole 6:7 D (5:1, 1:2, 0:3, 0:1)
Stan rywalizacji 2:0 dla Opola
XV Miejsce MUKS Orlik Opole
XVI Miejsce UKS Sielec Sosnowiec

 

drukuj

wstecz...

drukuj całą stronę