Treść strony SEZON 2004/ 2005
W dniach od 18 do 20 marca 2005 r. w Tychach rozgrywane były mecze barażowe Międzywojewódzkiego Turnieju Młodzików.
Toruńska drużyna trenowana przez Marka Góreckiego pojechała w składzie:
Miłosz Ciesielski - bramkarz;
Norbert Karamuz - bramkarz;
Miłosz Lidtke - obrońca;
Michał Gimiński - obrońca;
Kamil Gościmiński - napastnik;
Piotr Winiarski - napastnik;
Bartosz Pieniak - napastnik;
Patryk Pronobis - obrońca;
Łukasz Badulski - obrońca;
Daniel Minge - napastnik;
Jan Kołsut - napastnik;
Igor Czerkawski - napastnik;
Artur Makowski - obrońca;
Tomasz Fiderewicz - obrońca;
Adam Mokwiński - napastnik;
Szymon Kotewicz - napastnik.
PRZEBIEG TURNIEJU.
Wyniki meczy z dn. 18 marca 2005 r.
JKH Jastrzębie – MKH Sanok
7:7 (0:3, 2:2, 5:2; D 0:0)
MOSM Tychy – TKH Toruń
1:9 (1:3, 0:0, 0:6)
Tychy
Strzelcy bramek:
1. Bojarski Michał: bramki 1
2. Sowa Michał: asysty 1
Kary: 26 min.
Toruń
Strzelcy bramek:
1. Kołsut Jan: bramki 3; asysty 2;
2. Pieniak Bartosz: bramki 2; asysty 1;
3. Minge Daniel: bramki 2; asysty 2;
4. Winiarski Piotr: bramki 1;
5. Badulski Łukasz: bramki 1;
6. Gościmiński Kamil: asysty 2;
7. Lidtke Miłosz: asysty 1.
Kary: 16 min.
Wyniki meczy z dn.19 marca 2005 r.
JKH Jastrzębie – TKH Toruń
5:4 (2:0, 3:1, 0:3)
Jastrzębie
Strzelcy bramek:
1. Kolas Tomasz: bramki 2; asysty 1;
2. Wątroba Michał: bramki 2; asysty 1;
3. Dębowski Krzysztof: bramki 1;
4. Bryk Mateusz: asysty 1;
5. Kurzeja Przemysław: asysty 1;
6. Górny Kamil: asysty 1
Kary: 10 min.
Toruń
Strzelcy bramek:
1. Minge Daniel: bramki 3;
2. Winiarski Piotr: bramki 1; asysty 1;
3. Gościmiński Kamil: asysty 2;
4. Gimiński Michał: asysty 1.
Kary: 36 min w tym 30 min za niesportowe zachowanie.
MOSM Tychy – MKH Sanok
12:5 (3:3, 2:1, 7:1)
Wyniki meczy z dn. 20 marca 2005 r.
TKH Toruń – MKH Sanok
3:7 (1:3, 0:4, 2:0)
Toruń
Strzelcy bramek:
1. Minge Daniel: bramki 2; asysty 1;
2. Czerkawski Igor: bramki 1;
3. Winiarski Piotr: asysty 1.
Kary: 18 min.
Sanok
Strzelcy bramek:
1. Strzyżowski Marek: bramki 2; asysty 2;
2. Kłodowski Bartosz: bramki 2;
3. Solon Mateusz: bramki 1; asysty 1;
4. Ciepły Damian: bramki 1;
5. Golarz Maciej: bramki 1.
MOSM Tychy - JKH Jastrzębie
7:4 (2:0, 3:2, 2:2).
Klasyfikacja końcowa turnieju:
1. MOSM Tychy
2. JKH Jastrzębie
3. MKH Sanok
4. TKH Toruń
Najlepsi strzelcy turnieju:
I Banachewicz Paweł (Tychy) – 12 punktów – 10 bramek; 2 asysty;
II Minge Daniel (Toruń) – 10 punktów – 7 bramek; 3 asysty;
III Kulas Tomasz (Jastrzębie) – 8 punktów – 5 bramek; 3 asysty;
IV Strzyżowski Marek (Sanok) – 8 punktów – 4 bramki; 4 asysty;
V Sowa Michał (Tychy) – 6 punktów – 2 bramki; 4 asysty;
VI Solon Mateusz (Sanok) – 6 punktów – 2 bramki; 4 asysty;
VII Kołsut Jan (Toruń) – 5 punktów – 3 bramki; 2 asysty;
VIII Wątroba Michał (Jastrzębie) – 5 punktów – 3 bramki; 2 asysty;
IX Hućko Dawid (Sanok) – 5 punktów – 2 bramki; 3 asysty;
X Kurzeja Przemysław (Jastrzębie) – 5 punktów – 1 bramki; 4 asysty.
- autor: pkiwona@o2.pl